2733
2734
عنوان

مامانای باردار

213 بازدید | 53 پست

من‌تازه متوجه شدم باردارم دکترم رو حساب قاعدگی گفت ۴ هفته و ۶ روزمه بعد گفتش ۱۲ ۱۳ روز دیگ برم‌سونو..

سونوی قلبه یا میخواد ببینه ساک حاملگی تشکیل شده؟

شماهم تو هفته های اول بودین نگران بودین؟

من‌نگرانیم زیاده واسه تشکیل قلبش 😔توکل بخدا 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اصلا نگرانی نداره ک

نی نی قشنگم.😍بی صبرانه منتظر اومدنت هستم.منو خدا بهم قولی دادیم تاقبل اومدنت.۳ تا مشکلم حل شه.امیدوارم پاقدمت خیر و پربرکت برای منو باباییت باشه نفسم😗😗
2738
من یه زن دائمالنگرانم ۳ تا بچه دارم همیشه نگران سلامتیشونم  به تو نصیحت میکنم نگران نباش همه چ ...

منم انقدردوست دارم۳تابچه داشته باشم🤤ولی فعلا برادومی اقدامم اونم باهزارترس ولرز

بیاواین پخش وپلا را تو جمعش کن😞                                     دوریت داره بدمیسوزونه توکمش کن😭🙏
جفتش رو میتونه ببینه اون موقع

یعنی سونو قلب نیست چدن احتمالا میشم‌۶ هفته بنظرتون دیر تر برم؟گفت ۱۲ ۱۳ روز دیگ ..ی سری ازمایشم داده بهم گفتش سر صبر جواب ازمایشات ک‌اومد بیا پیشم 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
یعنی سونو قلب نیست چدن احتمالا میشم‌۶ هفته بنظرتون دیر تر برم؟گفت ۱۲ ۱۳ روز دیگ ..ی سری ازمایشم داده ...

عزیزم هم سونو قلب.هم جفت و مایع و همه چی.

نی نی قشنگم.😍بی صبرانه منتظر اومدنت هستم.منو خدا بهم قولی دادیم تاقبل اومدنت.۳ تا مشکلم حل شه.امیدوارم پاقدمت خیر و پربرکت برای منو باباییت باشه نفسم😗😗
سونوی قلبه نگران نباش زود نرو من زود رفتم گفت دیده نشده از استرس مردم بزار سر وقت که دکتر میگه

اره خودمم میگم دیر تر برم ولی باز میگم نکنه دعوام کنه بگه جرا سر موقعی ک گفتم نیومدی اخه ی سری جواب ازمایشم باید ببرم‌واسش...شما چندهفته رفتی ک گفته دیده نشد؟

یعنی سونو قلب نیست چدن احتمالا میشم‌۶ هفته بنظرتون دیر تر برم؟گفت ۱۲ ۱۳ روز دیگ ..ی سری ازمایشم داده ...

اگه مشکلی از قبل مثل سقط یا خارج از رحم نداشتی اولین سونو رو میتونی صبر کنی هفته ۸بری اما اگه مشکلی بوده دکترها هفته ۶سونو میکنن و اکثرا واژینال میکنن تا بهتر ببینن

زمانی حرف بزن که ارزش حرفت بیشتر از سکوتت باشد، و زمانی دوست انتخاب کن که ارزش دوستت بیش از تنهاییت باشد. #فرانسیسکو_کولوآنه
اره خودمم میگم دیر تر برم ولی باز میگم نکنه دعوام کنه بگه جرا سر موقعی ک گفتم نیومدی اخه ی سری جواب ...

من ۶ هفته رفتم‌ همه چیز تشکیل شده بود.

وا...بشین ذوق کن.... مبارکه... نگران چرا

اولش خیلی ذوق کردم کم کم‌تبدیل شد ب نگرانی ک‌ای وای خدایی نکرده قلبش فلان نشه اینجور نشه بدبختم کلا تو زندگی همینم 

2706