2726

سلام من با یه آقایی یه ساله توی محیط کارم آشنا شدم تکی این یه سال هیچوقت بحث شدید نکرده بودیم تا پریشب 

پریشب که با هم بودیم یکی بهش زنگ زد گوشیشو از جیبش دراورد رد تماس زد گزاشت تو جیبش گفتم کی بود گفت مامانمه گفتم ببینم گوشیشو دراورد گفتم برو تو تماسا نرفت گفتم خب برو ببینم کی بود گفت خالم بود مامانم با گوشیه خالم زنگ زد هول کرده بود گفتم الان به مامانت زنگ زد اومد پیاده شه سریع هول کرد گفت ضعف کردم برم یه چیزی بخرم بخوریم دستشو کشیدم گفتم نمیخواد من که میدونم همینجا زنگ بزن 

شماره مامانشو پیدا کرد زنگ زد گفت الان میام گفتم گوشیتو بده ببینم کی بود تا اومدم بگیرم محکم از دستم گرفت پرت کرد منم گفتم خب حتما چیزی داره که نمیخواد  من ببینم هر چی برام خریده بود انگشترو دستبند گزاشتم تو داشبورد پیاده شدم رفتم بعدش بهم پیام داد که داری اشتباه میکنی فردا میگم مامانم بهت زنگ بزنه بگه که من بودم ..قرار بود اخر این ماه بیان خاستگاری مامانش اینا فرداش اومده بودن تحقیق بعد مامانش زنگ زد گفت که من بودم ز نگ زدم اگه میدونستم که بایه زنگ  زدن من اینجوری میشه زنگ نمیزدم اینم از سر اجبازیش گوشیشو ندیده ببینی ولی من بازم باورم نشد بهش گفتم من هنوز قانع نشدم اونم گفت پس اگه قانع نشدی تموم کنیم وقتی حرف مامانمم باور نمیکنی ..از دیشبه دارم دیوونه میشم نباید مبگفتم؟اخه ما خیلی همو دوس داشتیم چرا یهو اینجوری کرد

دلم میخواد ساعت ها با یکی حرف بزنم بدون اینکه یادش بمونه چی گفتم😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر واقعا مادرش بود، تو نمیگفتی چرا قطع کردی؟چرا جواب ندادی؟

اون موقع اونم مجبور بود بگه چی بین خودش و مامانش گذشته که نخواسته جواب بده

یه درصد احتمال بده راست میگه.

خدایا،مهربانا! حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد.پسر قشنگم برای همیشه از پیشم رفت برا حال خرابم دعا کنید
2728

تابلوعه  با مادرش هماهنگ کرده بگو من بودم زن زدم .واینکه میگه بیا تموم کنیم میخاد شمارو بترسونه که دیگه بحثو ادامه ندید.کاملا تابلوعه که با کسی دیگه هم درتماسه  بیشتر دقت کن به انتخابت و با کلمه دوستت دارم و عاشقتم دل نباز خاهرم

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
اگر واقعا مادرش بود، تو نمیگفتی چرا قطع کردی؟چرا جواب ندادی؟ اون موقع اونم مجبور بود بگه چی بین خود ...

اره ذهن خودمم درگیره پس چراجواب نداد و هول کرد 

یکی از آشناهامونم میگه الان همه ی پسرا چنتا چنتا دارن دوران مجردیشه تو نباید انقد کشش میدادی بعد ازدواج آدم نمیشد نمیدونم واقعا چیکار کنم 

چجوری دلش اومد انقد راحت بگه تموم کنیم مگه نمیگفت همه ی زندگیشم یلنی انقدر سخته براش اثباتش

خواهش میکنم بیاید بچه ها دارم دیوونه میشم من زیاده روی کردم؟؟

اگ همسرت بود اونقدر گیر دادن واقعن اشتباه بود،ولی الان ک نیس نباید سریع میگفت تمام،ولی مردا اصولا از بحثو اینکه زیر نظر باشن فرارین،ولی بازم سریع خام نشو اگ واقعن عاشقته خودش باید راهشو پیدا کنه ک قانعت کنه

ماشالله من به خودم اجازه نمیدم از شوهر ده ساله م بپرسم کی بود بهت زنگ زد. روم نمیشه بگم بده گوشیتو ببینم. 

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
خواهش میکنم بیاید بچه ها دارم دیوونه میشم من زیاده روی کردم؟؟

ن عزیزم زیاده روی نکردی فقط داره خود واقعیش رو نشون میده.اینکه میگه همه زندگیمی چرا باورت میشه؟ مردی که رحت با رفتنت کنار میاد مشخصه که اصلا علاقه ای بشما نداره مردی که زنی رو دوست داشته باشه نمیزاره به این راحتی رابطشون خراب شه و بگه تموم کنیم.درسته شما خیلی دوسش داری ولی گاهی اوقات ادم لازمه بخاطر ایندش پارو دلش بزاره.من تجربه همچین برخوردی رو داشتم و دقیقا میفهمم و میدونم چخبره .مطمئن باش اون اقا بجز شما با دگیری هم هست.الان یکساله با شما درتماسه و قول ازدواج داده دلیلی نداره با چندنفر دیگه هم باشه.بعد تو زندگی هم میتونی با دوس دختراش کنار بیای؟

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
ن عزیزم زیاده روی نکردی فقط داره خود واقعیش رو نشون میده.اینکه میگه همه زندگیمی چرا باورت میشه؟ مردی ...

واسه خودمم خیلی سواله چرا باید  انقد راحت تموم کنه 

جواب بابامو چی بدم 😭

2706