2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه کروناس حتی گوشامم کیپ میشه یه نصفه روزیم آبریزش بینی داشتم  دکترم گفت الان فصل انفلوانزا و ...

یا خدا منم از صبح ابریزش بینی دارم دوروزم هست یوقتا تک سرفه میکنم خیلی نگران شدم

کاش بهش میگفتم قلبم به عشقش می تپه   فوقش میگفت نه بدجوری قفلم دیونه میشم وقتی که یادش میفتم
2728
من خیلی الکی کرونا گرفتم

از مانی که فهمیدی دوستت کرونا داره چقد طول کشید علایم بوجوداومد؟

کاش بهش میگفتم قلبم به عشقش می تپه   فوقش میگفت نه بدجوری قفلم دیونه میشم وقتی که یادش میفتم
من خیلی الکی کرونا گرفتم

منم 

ولی کلا هیچ عالایمی ندارم فقط بویایی و چشایی ندارم

مادر شدن شده ارزو ی من  میشه واسه ارزوم یه صلوات بفرستی دوستم         بالاخره به خاست خدا منم باردار شدم😍😍😍
من کلی علایم دارم کلی

من زنگ زدم ۴۰۳۰ گفت که نیازی نیست بری دکتر فقط دو هفته قرنطینه باش

مادر شدن شده ارزو ی من  میشه واسه ارزوم یه صلوات بفرستی دوستم         بالاخره به خاست خدا منم باردار شدم😍😍😍
من زنگ زدم جواب ندادن حالا فعلا فقط درد ریم نگرانم کرده

به من گفت زود به زود اب نمک غرغره کن و بینیتو بلهاش بشور بخور بده 

یکی از اشناهامون تو کادر درمانی کروناس گفت که اب هویج و اب میوه مدام بخور دمنوش و کلا مایعات زیاد بخور

من بینیم کیپه فقط

با سرنگ اب نمکی که با اب جوشی که یکم خنک شده بزن به بینیت بکش از دهن بیاد بیرون خیلی موثره

2706