2726
عنوان

بی بی چک

879 بازدید | 58 پست

سلام به همه امروز بی بی چکم مثبت شد خیلی خوشحالم فقط از کیست میترسم به نظر شما کیستم بی بی چکو مثبت کاذب می کنه

میشه برای خونه دارشدنم دعا کنی مهربونم  

سلام عزیزدلم مبارکه❤🌹

از کرونا آموختیم جواب امربه معروف ونهی ازمنکر به توچه نیست آلودگی یک نفر به همه ربط دارد{حیا}راکه نفهمیچادرسیاههم تورا محجبه نخواهد کرد.چادر زهرا(س)حکایت می کند از بی حجابی ها شکایت می کندروز محشر بر زنان {باحجاب}♡حضرت زهرا(س)شفاعت می کند.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

کیست ربطی به بارداری نداره فقط در صورت بارداری هورمون بارداری توی ادرار میاد و بیبی چک مثبت میشه

زمانی حرف بزن که ارزش حرفت بیشتر از سکوتت باشد، و زمانی دوست انتخاب کن که ارزش دوستت بیش از تنهاییت باشد. #فرانسیسکو_کولوآنه
کیست ربطی به بارداری نداره فقط در صورت بارداری هورمون بارداری توی ادرار میاد و بیبی چک مثبت میشه

وای یعنی میشه اصلا باورم نمیشه

میشه برای خونه دارشدنم دعا کنی مهربونم  
وای یعنی میشه اصلا باورم نمیشه

اره عزیزم انشاالله میری ازمایش و خوشحال‌تر برمیگردی

زمانی حرف بزن که ارزش حرفت بیشتر از سکوتت باشد، و زمانی دوست انتخاب کن که ارزش دوستت بیش از تنهاییت باشد. #فرانسیسکو_کولوآنه
2706