2733
2734
عنوان

چرا من اینطوری میشم نصف شبا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 321 بازدید | 24 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه میدونم نیست خیلی ساله این مشکلو دارم اما گاهی چند ماه نمیشم ولی چند شبه که پیش اومده تازگی

پس مطمعن باش بخاطر اعصابت هست واسترس وناراحتی حتما برو دکتر ک انقدر اذیت نشی انشاالله حل میشه 

نه بابا حرکت میتونم بکنم سریع تو اون لحظه از خواب میپرم میشینم تا نفسمو آزاد کنم

پانیکه من اینطوری میشدم

خیلی سخته ادم فک میکنه همین الان میخواد بمیره

در ظلماتِ شب، تنها خداست که صدایت را می‌شنود... ❤️ خدایا شکرت بابت معجزه قشنگت 👪
2728

دلایل خیلی زیادی می تونه داشته باشه 

فلج خواب 

حمله پانیک 

من خودم رفلاکس دارم تو خواب سرفه می کنم مثل همون حالت پریدن آب تو گلو 

لطفا به بختک و پرواز جسم و روح و این چیزهایی که بقیه میگن هم بها نده از طریق پزشکی اقدام کن 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
پنیک چیه؟ آخه استرس ندارم 

عزیزم‌نگران نباش اینروزا خیلیا اینجور میشن .یسری حملات عصبیه .ک زود میگذره ولی خب وقتی اونجوری میشه باید سعی کنی ارامش خودتو حفظ کنی و بدونی ک میگذره اسمه اصلیش پانیک اتک هست

2738
به پهلو بخواب اب تپره گلوت  گر غلت میزنی بالشت محکم و سنگین بزار اطرافت نتونی

این طوری هیچ ربطی به اون حالت نداره چون وقتی میخوابی ناگهانی احساس میکنی داری خفه میشی من تجربشو دارم به حالت ربطی نداره

در ظلماتِ شب، تنها خداست که صدایت را می‌شنود... ❤️ خدایا شکرت بابت معجزه قشنگت 👪
این طوری هیچ ربطی به اون حالت نداره چون وقتی میخوابی ناگهانی احساس میکنی داری خفه میشی من تجربشو دار ...

نه چون گفت آب دهانش میپره تو گلوش این پیشنهاد رو دادم  

اون حالت که شما می گید اصلا تا چند ثانیه طرف نمی تونه تکون بخوره

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم