2726

تو این سایت هم دیدم .مثلا دیدم طرف بار  سوم ناخواسته باردار شده و می خواد سقط عمد کنه .

واقعاااا چررراااا؟

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

اونوقت یکی هم مث من

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم ی مورد دیدم طرف ۱۵ سالگی ازدواج کرد الان ۱۸ سالشه ۲ بار سقط کرده

چقدر هنوز سقط کنه این ادم

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
دیگه زندگیشونه و تصمیم خودشون

آخه دارن حق حیات رو از یک موجود می گیرن .سقط جنین یه مساله اجتماعیه

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
قطعا اونا صلاح خودشونو بهتر از من  و شما میدونن ما تو زندگیشون نیستیم که بگیم چرا

باشه سقط عمد  یه بار  دو بار ....

طرف ۴ بار سقط عمدی داره چه صلاحی برا خودش می دونه .حتی از بچه هم بگذرن یقط عمد زیاد به بدن اسیب میزنه

اونوقت یسریا دنبال بچه ان 

خدایا انصافتو شکر

من سقط داشتم اونم مجبور بودم و باید انجام میدادم از نظر پزشکی مورد داشت اونوقت بادش،میافتم حالم بد میشه حساب هفته هامم الان دارم 

خدایا شکرت که یه نی نی از بهشت بهم دادی 💗💗💗
آخه دارن حق حیات رو از یک موجود می گیرن .سقط جنین یه مساله اجتماعیه

از منظر اجتماعی بخواهی نگاه کنی مسئله حق زن بر بدن خویش هم پیش میاد نمیشه به همین سادگی گفت کارشون اشتباهه بهرحال شرایط زندگی هر شخصی متفاوته

اونوقت یسریا دنبال بچه ان  خدایا انصافتو شکر  من سقط داشتم اونم مجبور بودم و باید انجام ...

عزیزززم 😢

از منظر اجتماعی بخواهی نگاه کنی مسئله حق زن بر بدن خویش هم پیش میاد نمیشه به همین سادگی گفت کارشون ا ...

حق حیات اون موجود چی میشه؟

هر موجودی به وجود بیاد حق حیات داره !!!

عزیزززم 😢

بخدا بعضی روزا میشینم گریه میکنم با اینکه چند ماه ازش گذشته آنوقت یسریا هی تند و تند سقط میکنن عذاب وجدان نمیگیرن

خدایا شکرت که یه نی نی از بهشت بهم دادی 💗💗💗
بخدا بعضی روزا میشینم گریه میکنم با اینکه چند ماه ازش گذشته آنوقت یسریا هی تند و تند سقط میکنن عذاب ...

عزیزم درک ات می کنم 😢.

واقعا منم بعضیارو درک نمی کنم چه جورییی طرف ۴ بار ناخواسته باردار میشه و چه جوری دلش میاد هر ۴ بار و سقط کنه .اون جنین به چه گناهی کشته میشه

2706