2726
عنوان

داشتن بچه در شرایط امروزی

204 بازدید | 15 پست

بچه دار شدن با شرایطی که شوهرتون کارگر فصلی باشه وخونه وماشین داشته باشه  وماهانه یه میلیون خورده قسط بده بنظرتون عاقلانه هست  با شرایط امروزی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من یه پسر هفت ساله دارم .میخواستم برای دومی اقدام کنم که با اوضاع کرونا نمیدونم باید چکار کنم

اگه شرایطشو داری اقدام کن من توی اوج کرونا باردارم فقط توی خونه میشینم بیرون نمیرم مگر تا دکتر 

اگه شرایطشو داری اقدام کن من توی اوج کرونا باردارم فقط توی خونه میشینم بیرون نمیرم مگر تا دکتر 

شرایطم بد نیست .ولی همسرم میگه به خاطر کرونا فعلا منصرف بشیم.از طرفی هم الان سی و  چهار سالم هست میترسم بارداری تو سن بالا خطر داشته باشه.انشالله شما هم بارداری خوبی داشته باشی و به سلامتی زایمان کنی

ظلم نکنین به بچه های بی گناه..والا یکی کافیه..خودتونم زندگی کنین..

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
شرایطم بد نیست .ولی همسرم میگه به خاطر کرونا فعلا منصرف بشیم.از طرفی هم الان سی و  چهار سالم هس ...

دقیقا شرایطت عین من هست ...منم الان موندم چی کنم

گر نگه دار من ان است که من می دانم شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد
من به خاطر پسرم که تنهاست گفتم یکی دیگه بیارم.وگرنه خودم حوصله بچه کوچیک و سختی هاش رو ندارم

منم همین طور ...نمی دونم چی کنم میترسم پسرم در اینده تنها بشه

گر نگه دار من ان است که من می دانم شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد
2706