2733
2734
عنوان

ششمین بیبی چک هم زدم

189 بازدید | 12 پست

چرا همه شون هاله کمرنگه؟

هر مارکی می گیرم و هرچقدر صبر میکنم همه ش کمرنگه هاله ش

آزمم جمعه مشکوک بود گفت چهارشنبه دوباره بیا.

الان چهارمین روزه عقب انداختم 

عکس نمیاد هرکار میکنم

صبر کن از بده

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

الکی بیبی چک نزن.وقتز ازمایشت مشکوکه صبر کن تا ازمایش بعدی

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2731
زیردلم درد خفیف پریودی داره دیشب پرسیدم چندین نفر گفتن طبیعیه ولی بازم بهم استرس میده دردش خیلی خ ...

تبریک میگم عزیزم .دلدرد هم بخاطر تغییرات هورمونی و رحمت هست  تا سه ماهگی طبیعیه

خدایا بعد هفت سال نی نی دادی ولی زودهم گرفتی بازهم حکمتتو شکر😢
2738
ممنون عزیزم یعنی هیچ نشونه بدی نیست؟ مثلا خدای نکرده بارداری خارج رحمی یا سقط و...؟

نه عزیزم نگران نبتش بارداری خارج رحمی دردش قابل تحمل نیس

خدایا بعد هفت سال نی نی دادی ولی زودهم گرفتی بازهم حکمتتو شکر😢