2737
2734
عنوان

بچه ها بیای نظر بدید سینی آیینه ای

2438 بازدید | 30 پست

دوستان من میخوام یه سینی آیینه ای برای روی میز به عنوان دکور بخرم میخواستم بدونم رنگ طلایی براقش خوبه یا نقره ای؟ آخه من میخوام اینترنتی بخرم رنگ اصلیشونو ندیدم رنگ خونه من کرم قهوه ای با اکسسوری طلاییه بیشتر اما میترسم این سینی طلاییش خیلی جیغ و زشت باشه و خونم دهاتیانه بشه نظرتون چیه؟ چه رنگی بخرم؟

مرجان لب لعل تو مر جان مرا قوت،   یاقوت بگویم لب لعل تو و یا قوت،   قربان وفاتم به وفاتم گذری کن،    تا بوت همی بشنوم از رخنه تابوت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نقره ای بگیر

نقره ای جلوش خوبه یا جلوش کمه رو میزم شیشه دودیه میترسم جلوه نداشته باشه روش

مرجان لب لعل تو مر جان مرا قوت،   یاقوت بگویم لب لعل تو و یا قوت،   قربان وفاتم به وفاتم گذری کن،    تا بوت همی بشنوم از رخنه تابوت
2738
چ ربطی ب دهاتی داره اخه    

توهین نباشه اصطلاحه میگن ببخشید

داهاتی قبلا آبی دهاتی بود الان طلاییم دهاتی شد؟ 😄

آخه خونه هاییم که دیگه خیلی طلایی توشونه بدنما میشن

دهاتی !!!رزگلد بهتره ب  سبک خونتونم بیشتر میاد 

میرسه اون روزی ک توی تراس خونه خودمم دارم برگای زرد شمعدونی توی تراسو میچینم و بهشون اب میدم  یاد این روزام میفتم ک چقد دلگیر بودن ،چقد تنها بودم چقد التماستو کردم واسه داشتن این روزا صدای پسرم منو میکشه بیرون از فکرام، با خنده بهش نگاه میکنم میگه مامانی تلفن زده میگه نی نی خاله داره دنیا میاد از ته دلم میگم خدایا شکرت یعنی اون روزای پر از استرس تموم شدن#خدایا برایم خدایی کن
دهاتی !!!رزگلد بهتره ب  سبک خونتونم بیشتر میاد

آخه از دی جی کالا میخوام بخرم تو گزینه هاش اصلا رز گلد نداره فقط طلایی و نقره ای و طلایی مات نوشته و طلایی براق

واقعا چرا این لفظ دهاتی رو کنار نمیذارین الان دیگه دهاتیا زندگیشون لاکچری تر از شهریاس دهاتیا برای زمانای قدیم بود الان برو دهات ببین خونه هاشون از خونه های اجاره ای ک خیلیا دارن بهتره چرا توهین میکنید واقعا سلیقه خیلیا ک تو شهرن افتضاحه بعد طلایی ک یه رنگ خوبه میشه دهاتی،؟؟ چرا واقعا بکم فرهنگتونو ببرین بالا و ب کسی توهین نکنید

2706