2737
2734
عنوان

خانما بیاین سوالم رو جواب بدید😁

169 بازدید | 12 پست

من برای بارداری چکاپ کامل دادم دکترم گفت کم کاری تیروئید داری دارو برام نوشته کیا میدونن تا کی باید دارو خورد ؟

بعد زایمانم باید ادامه داد؟

هرچه هستم خدایم داند...

نمیدونم /: جون خودم  گلم

رد نشو بخون امضا رو ... 🚶‍♀️۶سالم که بود دلم میخواست  با بچه های کوچه بازی کنم ولی مادرم میگفت نه🙂 .... ۱۰ سالم که بود دلم میخواست  خرس بزرگتر از خودم  داشته باشم  ولی نشد بخرم الان یکیش دارم  اندازه خودمه 🙃.... ۱۳ سالم که بود دلم خواست برم  بیرون اونقدر بگردم تا خسته شم  ولی الان خونه رو  بیشتر ترجیح میدم تا بیرون ...😄 ۱۵ سالم که بود همیشه دوست داشتم گوشی لمسی داشته باشم اونم بزرگش  ولی نشد بخرم  الان بهترینش دارم .... 😊خواستم  بگم  یچیزای  به وقتش  قشنگه  (: 😪پس تا چیزی میخوای داشته باشی داشته باش نزار ناراحتیش تو دلت بمونه که چرا اونموقع تجربه نکردی (: 🙎‍♀️🥀🖤🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
احتمالا میگن یکسال .چون خالم تیروئید داشت دکتر بهش گفته بود باید یکسال بخوری بعد باردار بشی انگار&nb ...

من از دکترم پرسیدم خطرناکه گفت نه

هرچه هستم خدایم داند...

سلام. تیرویید باید 2 باشه. بهت لوکسین میده صبح ناشتا بخوری. حالا یه روزی نصف یا کامل. 

در دوران بارداری مخصوصا سه ماه اول باید هر ماه آژمایش تیروئید بدی. چون جنین تیروئیدش وابسته به مادر هست. و اگه کافی نباشه روی هوش و ....تاثیر داره.

از دکتر بپرس خب

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
2738
سلام. تیرویید باید 2 باشه. بهت لوکسین میده صبح ناشتا بخوری. حالا یه روزی نصف یا کامل.  در دورا ...

مرسی عزیزم دارم دارو مصرف میکنم حتما آزمایش هم میدم

هرچه هستم خدایم داند...