2726

شوهرم واسش احضاریه اومده کلاهبرداری کردی از همه جا بی خبر تورو خدا مشاوره بدین

من و نی نیه هشت هفتم خدا بدون هیچ درمانی باردار شدم.مرسی خدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
برای خاله ی منم همین طور.😂😂😂😂   بعد یه مدت درست شد فهمیدن اشتباهیه

اخه شوهرم ی شرکت ثبت کرده بعد سهم خودشو فروخته و سمتش ب عنوان مدیر عاملیش باقی مونده حالا رفتن باهاش کلاهبرداری کردن شوهرمم نمیدونسته با فروختن فقط سهمت سمتت کنار گذاشته میشع خلاصه بدبخت شدیم

یعنی الان مدیر عامل اون شرکته ک 200نفر بخاطر خرید ماشین ثبتنامی پول دادن دروغ از اب در اومده

درست میشه .باور کن . برای فامیل مام همچین اتفاقی افتاد .. دریت شد

واقعا خیلی میترسم فک کن هیچ کاری نکردی ده میلیون دادیم ب ی وکیل فقط واسه دو جلسه دادگاه ک اگه تبرعه نشه بغد اون کلی دیکه باید بدیم

سلام خواهر جان، صبح بخیر،100صلوات میفرستم، انشاالله همسرت تبرئه بشه

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
سلام خواهر جان، صبح بخیر،100صلوات میفرستم، انشاالله همسرت تبرئه بشه

مرسی واقعا خودم واقعا ناامید شدم اخه چرا من دوتا ادم سرمون ب کار خودمون ب زور پس انداز کردیم اونم رفت

مرسی واقعا خودم واقعا ناامید شدم اخه چرا من دوتا ادم سرمون ب کار خودمون ب زور پس انداز کردیم اونم رف ...

خواهش میکنم،انشالله مشکلتون حل میشه ودوباره پس انداز می کنید💚

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
سلام خوبید میشه بگید جریان این تاپیکتون چی شد؟

هیچی اخرش ی جلسه رفت دادگاه جلو ی قاضی خودش گفت ک من شرگتو فروختم سرم کله رفته اصلا وکیلم کاری خاصی نکرد پول الکی گرفت مام گریخیده بودیم بعدم رای دادن ک بیگناه فقط الان دنبالشه اسمشو از شرکت خارج کنه