2733
2734

سلام دوستای گلم. من دراین مدت خییییییلی بلا سرم اومد یک هفته اس هرشب باگریه میخوابم .یه بارم خوردم زمین . دیگه مطمئنا حامله نیستم ولی نمیتونم صبر کنم اینقدر از نظر روحی بهم ریختم هیییییچ آرامشی نداشتم این مدت. امروز میخوام برم آزمایش بتا بدم دیگه زود نیست که برا آزمایش؟

خستم دیگه باچه امیدی برم آمپول همینطور بزنم وقتی این قدر بدبختی سرم اومده‌. نمیشه حامله باشم.چیکارکنم؟

خداکریمه اجی ایشالله باردار شی

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اجی عزیزم ان شالله مثبت باشی و ی نی نی گوگولی تو دلت باشه

خیلی زوده    یکم تحمل کن

اگه خدا نگهدار بچته.دیگه این همه ناامیدی برا چی

ارامش داشتن بهتر از همه چیزه

سعی کن ارام باشی عزیزم

ان شاالله تاپیک بی بی چک مثبتتو ببینم

اللهم  صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌹

خدا بخاد مثبته و میمونه واست...حتی اگه بدترین بلاها سرت اومده باشه ....شک نکن

زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که تو میخواهی...نقشه را اوست که تعیین میکند....تو فقط بافنده ی خوبی باش...نقشه را خوووووب ببین...نکند آخره کار قالی زندگی ات را نخرند!!!

کار خدارو چی دیدی 

شوخی نیست که میگن 

گر نگهدار من انست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

ایشالا دلشاد و خوشحال از ازمایش برگردی تلافی گریه هات در بیاد 

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
2738
حامله ای عزیزم مطمنم

چرا ؟ منفقط دوروز اول که خونه مادرم بودم خوب بود برام بعدش به اصرار شوهرم اومدم خونه خودمون واز اون روز سرهرچی بگی اشک منو درآورد.داغونم کرد .یه بار از بس گریه کردم چشمام ندید چنان روسرامیک خوردم زمین که حد نداره.اینقدر دلم شکسته دلم خونه

کار خدارو چی دیدی  شوخی نیست که میگن  گر نگهدار من انست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ ...

برای شما رو نخونده بودم منم همینو گفتم 

الان میان میگن دختره دییونس 😬🥴

صلوات بفرستين برام مادر بشم 😭😭
برای شما رو نخونده بودم منم همینو گفتم  الان میان میگن دختره دییونس 😬🥴

😂😂😂

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
2706