2737
2734
عنوان

نامزد سابقم برگشته ولى نميدونم قبولش كنم يا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 2481 بازدید | 192 پست
ببین استارتر  منم شوهرم فوق العاااااده به مادرش به خانوادش احترام میذاره یکم تن صداش رو براشون ...

اينكه تو اين شرايط حس خوشبختى دارين حتما عاشقش هستين نه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همش ميگه ٦ ماه منو شناختى تا زير يه سقف نريم تا ١٧ ساعت مداوم باهم نباشيم نميتونى منو بشناسى

من نگرانتم این آخر وعاقبت نداره

بخدا خودمون درد کشیده ایم الان جلوت وایمیستیم

ای کاش یکی هم بود 4 سال پیش اینا رو به من میگفت

شرایط اقتصادی خوب برات آرامش و خوشبختی نمیشه

درسته پول معیار و ملاک مهمیه ولی وقتی بده دست مامانش تا براش مدیریت کنه وقتی تو هیچ چیز زندگی اختیار دار نباشی

آرزو میکنی یه آدم آسو پاس داشتی تا جونشو برات میداد ولی با این ازدواج نمیکردی

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست... 💖💖
ببین استارتر  منم شوهرم فوق العاااااده به مادرش به خانوادش احترام میذاره یکم تن صداش رو براشون ...

پدرم روز اول به من گفت گندم خوب فکر کن این پسر خیییلی پسر خوبیه ولی ممکنه مادرش ناراحتت کنه ما میونمون هیچوقت خوب نبوده ها، مادرش آدم منطقی و معقولی نیست

ولی خدایی همه شوهرمو قبول داشتن، همممه

شوهرمم بهم روز اول گفت بیا به هم قول بدیم اگر از خانواده ها رنجیدیم پشت در خونمون چالش کنیم بعد بریم توی خونمون، منطقی بود شوهرم و هست 

به خاطر همین با اینکه بار ها از مادرش رنجیدم ولی با شوهرم دعوایی نکردیم

🌾گَندُمی هَستَم که اُفتادم به پای داسِ تو🌾 شاعری دَرگیر با اَنگیزه ی حَساسِ تو🌾 مَن زِمستانم ولی هَمسایه گَشتم با بَهار🌾 قَلبِ مَن هَم شُد فَدای گَرمی اِحساسِ تو🌾
2731

احترام‌گذاشتن با اجازه دخالت دادن فرق داره،میگه مادر این آقا حتی از ساعت مکالمه ایناهم باید باخبر باشه ونظارت کامل داشته باشه گفته بعدا اگه هرچی هم بهت گفتن من چیزی نمیگم‌تا خودشون یه زمانی به اشتباهشون پی ببرن😐اومدیمو مادرشوهره خواست خون به جیگر اسی کنه هرروز با زبون و رفتارش دلشو خون‌کنه احترام باید سرجاش باشه ولی مردی که پشت زنش نباشه نتونه از زن خودش دفاع کنه و نزاره کسی بهش بی احترامی کنه به هیچ دردی نمیخوره😶

وابستگي مرد به خونواده خيلي بده مخصوصا وابستگي مالي اگه خواستي برگردي شرايط بذار مثلا خونه حتما مس ...

اينكه خونه مستقل داشته باشيم رو قبول كرده

ولى در مورد بقيش چيزى نگفتم

استارتر اخه متاسفانه شما عاشق هم نیستی گلم که ادم بگه بخاطر عشق و عاشقی میتونی اختلافاتتون رو تحمل ک ...

من عاشق هستم ولى با بعضى كاراش باعث شد حسم كمرنگتر بشه وگرنه يه روزى ديوونه ى تيپش بودم

حتى وقتى منو نميشناخت و منم دورادور ديده بودمش

2738

🌟 فروش شال و روسری 🌟سفارش 👈 دایرکت 💯 با یک بار خرید از ما مشتری ثابتمون میشید 🎁ارسال سراسر کشور 🔴رایگان🔴    rosari.shik99    مدل های شاد خنک و سبک مناسب فصل🥵🥵  کافیست یکبار سر بزنید

خدای مهربونم ممنونم بابت نی نی که تو دلم کاشتی دل همه منتظرا رو شاد کن   
اينكه تو اين شرايط حس خوشبختى دارين حتما عاشقش هستين نه؟

آره خیلی عاشقشم 

اونم عاشقمه

من وقتی خانواده هامون قطع رابطه بودن از نوجوونی عاشقش بودم بعد فهمیدم اونم عاشق منه

درسته تا حالا نشده صداشو برای مادرش بالا ببره ولی هر بار منو رنجونده دستمو محکم گرفته از دلم در آورده

با مادرش کوهی از مشکلات دارم ولی با خودش ذرررره ای مشکل ندارم ذررره ای

شوهرمم خیلی دلرحمه با هیچکس نمیتونه بد باشه

🌾گَندُمی هَستَم که اُفتادم به پای داسِ تو🌾 شاعری دَرگیر با اَنگیزه ی حَساسِ تو🌾 مَن زِمستانم ولی هَمسایه گَشتم با بَهار🌾 قَلبِ مَن هَم شُد فَدای گَرمی اِحساسِ تو🌾
من عاشق هستم ولى با بعضى كاراش باعث شد حسم كمرنگتر بشه وگرنه يه روزى ديوونه ى تيپش بودم حتى وقتى من ...

نیستی گلم

از پولش خوشت میاد 

از تیپش خوشت میاد

و مهمتر از همه اینکه از تنها موندن میترسی

نترس همه چی درست میشه

درسته نقطه ضعفم همينه شايد به خاطر خاستگارايى كه اومدن و برگشتن و هزاران مشكل ديگه چجورى ميتونم خو ...

هیچی عزیزدلم آدمی که نیومده این همه داستان داره همون بهتر که نباشه

به خودت زمان بده یه دختر مجرد 25 ساله بهتر از یه زن مطلقه 26 ساله ست

الکی شناسنامتو سیاه نکن بعدش اگه نتونیو برگردی خیلی از الان هم داغون تر میشی

بخدا اینقد آدم خوب هست زود تصمیم نگیر متاهلی هیچ خبری نیس

دوستام که عجله نکردن تو 29 سی سالگی ازدواج کردن خیلی ازدواج عاقلانه ای داشتن

واسه خودت معیار مشخص کن

بدترین چیز شخصیت وابسته به خونوادست

بهترین چیز هم خوش اخلاقیه خیلی مهمه لارج بودن طرف در عین نداری(این خیلی فاکتور خیلی مهمیه) 

شرایط مالی تو الویت های بعدی

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست... 💖💖
2706