2726
عنوان

نامزد سابقم برگشته ولى نميدونم قبولش كنم يا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 2481 بازدید | 192 پست
پيش مادرش حتى حاضر به جواب دادن به پيام منم نيست مامانش يه بار يه حرفى زد فهميدم حتى ساعت مكالمه ها ...

من یکی اگه بوودم عمرااا اگه قبول میکردم مگه از جون و ارامشت سیر شدی چجوری میخوای دخالتای مادر و خانوادشو تحمل کنی بعدا،پیر و افسرده میشی خودتو بدبخت نکن درآینده یکی بهتر از این میاد

اسی ما از نگاه خودمون به سوالاتت جواب میدیم  تو باید خودت بشینی ببینی بدی های نامزدت انقدر پر ...

ملاكم پول نيست ولى ميدونم اين آدم يه روزى خيلييييى از لحاظ مادى عالى خواهد بود

و چون نزديكيم به هم حتما تو آينده ميبينم

ميترسم پشيمون بشم از اينكه چرا روزى رهاش كردم

چون دائم در حال تلاشه در حال پيشرفته

عقل اقتصاديش خيلى خوبه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی اختلاف فرهنگی و مذهبی خیلی مهمه ها

انقد نگو دوسش دارم دوستم داره اینها دوروز بعد میپره به این فکر کن میخوای تا ۷۰ سالگیت کنارش باشی اینکه توو مناسبتهای مذهبی بخواد حساس باشه وتو نباشی برات مشکل سازه

فقط به من بگين با چه زبونى دوباره بكشونمش مشاور كه حداقل مشاور راضيش كنه براى عقد عجله نكنه

عزيزم شما كه ميخاي ازدواج كني و هرچي كاربرا برات دليل منطقي ميارن نميتوني عاقلانه فكر كني

مثلا مشاور معجزه ميكنه؟ شما قبلا مشاور و اين مراحل رو رفتي جواب نگرفتي و ميگيد مادرش حتي ساعت مكالمات رو ميدونه.اين يني بعد ازدواج هم حريم شخصي وجود نداره. اينكه اصرار به عقد داره يني به عقيده شما احترام نميذاره. بسه يا بازم توضيح بدم؟

2728
اسی ما از نگاه خودمون به سوالاتت جواب میدیم  تو باید خودت بشینی ببینی بدی های نامزدت انقدر پر ...

میدونی بديش کجاست

فک میکنه ممکنه اینو رد کنه دیگه کسی نیاد یا یه نفر با شرایط بدتر بیاد

خودشو دست کم میگیره این بزرگترین نقطه ضعفشه

واسه مردا باید گرگ بود که بخاطرت بجنگن بره باشی که خورده میشی

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست... 💖💖
من یکی اگه بوودم عمرااا اگه قبول میکردم مگه از جون و ارامشت سیر شدی چجوری میخوای دخالتای مادر و خانو ...

مشكل من همينه

به خدا معلوم نيست كسى بهتر از اين بياد يا نه

٢٥ سالمه تا الانشو ديدم چجورى بوده بعد از اينم خدا ميدونه چى بشه

موقعيت من جورى نيست بگم هر لحظه كسى مياد

اونم كسى كه بى عيب و نقص باشه

عزیز من شما یه بار این راه رو باهاش رفتی تهش نتونستی تحمل کنی، الانم که میگی ایرادای اصلیش سر جاشه. خوشت میاد خودت رو با دست خودت بندازی تو چاه بدبخت کنی؟!!!!

احساساتی که عقل پشتش نباشه مفت نمیارزه

مشكل من همينه به خدا معلوم نيست كسى بهتر از اين بياد يا نه ٢٥ سالمه تا الانشو ديدم چجورى بوده بعد ...

ببین عزیزم تو مثل اینکه به سایت اومدی تا دیگران تصمیمت رو مهر تایید بزنند اگه میخوای ازدواج کنی بفرما

میدونی بديش کجاست فک میکنه ممکنه اینو رد کنه دیگه کسی نیاد یا یه نفر با شرایط بدتر بیاد خودشو دست ...

درسته نقطه ضعفم همينه

شايد به خاطر خاستگارايى كه اومدن و برگشتن و هزاران مشكل ديگه

چجورى ميتونم خودمو دست كم نگيرم

منم دلم ميخواد اعتمادبنفسم زياد باشه

ولى از يه سرى حقايق نميتونم فرار كنم

الان چيكار ميتونم بكنم كه اين اوضاع بهتر بشه؟

ببین عزیزم تو مثل اینکه به سایت اومدی تا دیگران تصمیمت رو مهر تایید بزنند اگه میخوای ازدواج کنی بفرم ...

نه اصلا اينطور نيست

من تصميمى نگرفتم

يه لحظه كلا تصميم ميگيرم ردش كنم فرداش باز پشيمون ميشم

فقط نياز دارم بدونم خانوماى ديگه جاى من بودن چيكار ميكردن

مشكل من همينه به خدا معلوم نيست كسى بهتر از اين بياد يا نه ٢٥ سالمه تا الانشو ديدم چجورى بوده بعد ...

ببین استارتر 

منم شوهرم فوق العاااااده به مادرش به خانوادش احترام میذاره یکم تن صداش رو براشون بالا نمیبره

با پسر عمه ام ازدواج کردم

مادرش از مادر من متنفره

با پدرم سالهاست قهره قبل از ازدواجمون من بچه بودم اصلا

ولی با این حال خوشبختیم

من خواستگار تو رو نمیشناسم ندیدمش نمیفهمم چجور آدمیه نمیدونم مادرش چجوریه

🌾گَندُمی هَستَم که اُفتادم به پای داسِ تو🌾 شاعری دَرگیر با اَنگیزه ی حَساسِ تو🌾 مَن زِمستانم ولی هَمسایه گَشتم با بَهار🌾 قَلبِ مَن هَم شُد فَدای گَرمی اِحساسِ تو🌾
نه زیر بار نریا خرش که از پل بگذره بعد بهت میگه همینیه که هست و تو راه پس و پیش نداری بهش بگو اگه ...

همش ميگه ٦ ماه منو شناختى

تا زير يه سقف نريم

تا ١٧ ساعت مداوم باهم نباشيم نميتونى منو بشناسى

چراا انقد خودتو دست پایین میگیری دختر،هنوز سنی نداری اول راهی مطمعن باش موردای خوب برات میان،بعدم ملاکت اول اخلاقیات باشه که طرفت از لحاظ اخلاقی سالم باشه بعدا به مادیات فکر کن،اگه از لحاظ اخلاقی سالم نباشه پولدارترین هم که باشه بااید یه عمر عذاب و زجر بکشی،از ترس تنهایی خودتو بدبخت نکن 

از الان این چیزا رو بگه؟ درباره محدودیت رفت و آمد با خانواده ها حرف بزنه و بگه خبر خونه رو نبر خونه ...

عزيزم ايشون از وابستگي همسرش به خونوادش گفته و اينكه اين موضوع باعث اختلاف و جداييشون تو نامزدي شده

وابستگي كه تو نامزدي انقدر آزاردهنده باشه بعد عروسي غير قابل تحمله

معلومه كه بايد حتما در موردش صحبت بشه مثل اين ميمونه كه بگي در مورد مسايل مالي صحبت نكنين ممكنه آقا فكر كنه ميخواي جيبشو خالي كني يا در مورد بچه دار شدن صحبت نكنين ممكنه فكر كنه شما فقط هدفت از ازدواج رابطس

دقيقا از همين الان بايد صحبت كنه كه آقا متوجه حساسيت ايشون بشن و اگه واسشون قابل تحمل نيس بيخود ادامه ندن

ديگران راقضاوت نكنيم.
2706