2737
2739
عنوان

فردا سزارین دارم. چه توصیه ای دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7038 بازدید | 114 پست
موافقم .چون خودم سز بودم با سزارین موافق چه بی هوشی چه بی حسی موافقم

هم اتاقی من بیهوشی بود فقط داد میزد بهش دست میزدن داد سرم میزدن داد سم میکشیدن داد دیگ نزدیک بود پاشم بزنم تودهنش

ی دختردارم شاه نداره💗صورتی داره ماه نداره🤩ازخوشکلی تانداره🥰
چه جالب بگم شورت سزارین؟ شورت یکبار مصرف سایز بزرگ هم خریدم کاربرد نداره؟

اره بگو واسه سزارین..‌‌یکبار مصرف ندیدم چطوره ولی اینا کلا کش هستن و نرم و هیچ فشاری به بخیه نمیاد چون بخیه خیلی پایینه و کش شورت میره روش.....

کلمه ی خوشبحالت از نظر من پراز انرژی منفیه لطفا استفاده نکنید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا نشه؟ از بچه های اتاق عمل بپرس ببین کسی هست از لحظه به دنیا اومدنش فیلم بگیره؟ شاید یه باحال پیدا ...

سلام عزیزم ببخشید توشرایط کرونا چجوری از مادر ونوزاد مواظبت میکنن؟

منظورم اینه شما خیر دارین بخش سفیدهست یا آلوده؟

چون میگن انقدر زیاده بیمارستان سفیدنداریم

ن هیچ کاری نکن شب توشان فقط سوپ بخور صبحانه هم من یادمه یکم نون پنیر خوردم با اب میوه  من طبیع ...

دکتر گفت از ۱۲ ساعت قبلش چیزی نخور و ناشتا باش.

ممنون از راهنمایی هات . شب سوپ درست میکنم.

(فبای آلاء ربکما تکذبان)_ متاهل و متعهد ،درخواست دوستی از هیچ کس پذیرفته نمیشود.
2731
نمیدونستم مادر نمیتونه بره سرویس همه مثل هم هستن یا بعضیا نمیتونن؟؟

بعد از چند ساعت گه سوند و خارج میکنن و اجازه را ه رفتن آروم میدن میتونی بری سرویس .البته تا اون مدت که روی تختی اگه بیمارستان خصوصی باشه خود پرستار دو بار میاد کلا زیرت و عوض میکنه .دولتی فکر کنم همراه باید اینکار و بکنه

دکتر گفت از ۱۲ ساعت قبلش چیزی نخور و ناشتا باش. ممنون از راهنمایی هات . شب سوپ درست میکنم.

اره ساعت ۱۱ اینا دیگه هیچی نخور چون مثانه ودمعده پرباشه برای مادر خوب نیست.....

2738
نمیدونستم مادر نمیتونه بره سرویس همه مثل هم هستن یا بعضیا نمیتونن؟؟

بخاطر خونریزی شدید باید پوسک استفاده کنه مادر

(فبای آلاء ربکما تکذبان)_ متاهل و متعهد ،درخواست دوستی از هیچ کس پذیرفته نمیشود.

مهمتر از همه که همون لحظه که دکترت بچه را اورد بیرون بگو شکمتو خودش فشار بده که اومدی بیرون پرستار فشار نده که بیحسی رفته دررت بیاد......بعد که پرستارا اومدن نذار دست بزنن....دکترم خودش فشار داد گفت به پرستارا بگو فشار ندن لازم نیست

هم اتاقی من بیهوشی بود فقط داد میزد بهش دست میزدن داد سرم میزدن داد سم میکشیدن داد دیگ نزدیک بود پاش ...

من بی هوشی کامل بودم ولی واقع هیچ دردی بعدش نداشتم .اتفاقا هم اتاقی من هم داد میزد با اینکه بیحسی بود .فردا صبحش موقع ترخیص که دکترم اومد بالای سرم پرسیدم چرا داد میزنه .گفته احتمالا گاز داخل لوله ای گوارشش هست چون سزارین شده درد داره نمیتونه خارج کنه برای همین میگن باید دو روز قبل غذای نفاخ و سنگین نخوری 

بعد از چند ساعت گه سوند و خارج میکنن و اجازه را ه رفتن آروم میدن میتونی بری سرویس .البته تا اون مدت ...

وای یعنی امکانش هست زیز خودتو کثیف کنی سزارین فقط برا طبعی شنبده بودم خیلی بده اینجور 

سلام عزیزم ببخشید توشرایط کرونا چجوری از مادر ونوزاد مواظبت میکنن؟ منظورم اینه شما خیر دارین بخش سف ...

والا من الان خودم مرخصی زایمانم دقیقا یک اسفند که کرونا اومد من زایمان کردم از روز های کرونایی بیمارستان چیزی نمیدونم 

ولی بچه ها خبر میارن از بیمارستان در مورد وضعیت چی بگم در هر صورت نمیشه که زایمان نکرد ولی پرستارا توی همه بخش ها با شیلد و دستکش و ماسک فعالیت میکنن ان شاالله ناقل نیستن و اگر باشن هم منتقل نمیشه

توکل به خدا

بیمارستانم دولتیه . شهرستانم. یعنی میذارن؟

نه ترو خدا این کارو نکنید خود بچه هم چندشش میشه حالا از لحظه بردن تو اتاق نوزاد بعد شستن اره ولی نه از اون موقع خونیو لنگ در هوا بودنش

2706