2733
2734
عنوان

سرباز

| مشاهده متن کامل بحث + 1583 بازدید | 126 پست
بعد دوسال هنوز نتونستم کسیو جاش بیارم حتی با هیچ دختری چت نکردم

اوووف حالا چیه فاز تکپری گرفتی مثلا پسریاااا...اگه لیاقتتو داشت میموند صبر میکرد همه کار بخاطرت میکرد ولی وقتی میبینی هیچکاری نکرده توام بیخیالش شو...تو هسنی نداری میتونی عاشق یکی بهتر از اون شی عشق واقعی رو تجربه کنی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب ۳ سال کم نیس اگه میخواستیم دختر رو میرفتید خواستگاری اونم دید لابد بازیش میدی رف ازدواج کرد

سال  ۱۴۰۰ بزرگترین تحول زندگیمه اگه بهش نرسم زندگیم داغون میشه پس بااید بتونم برسم شماهم برای من دعا کنید اگه میشه.     &الهم  صلي عله محمد و اله محمد ...........همیشه یادت باشه تو تنها نیستی همیشه یکی داری نمیگم کنارته ولی نگاهت میکنه از مادر بزرگم شنیدم میگفت به چشم هیچکس اعتماد نکن دختر قشنگم  فقد به نگاه اون بالایی اعتماد کن نگاهی پر مهر و محبت داره هیچ وقت نگاهت ازش نگیر یادش بخیر چه روز های بود سختی تو این زمونه زیاد شده همه حق دارن عصبی بشن ناراحت بشم حق دارن من حق میدم اما حق ندارن خودشون برنجونن باید آدمای خوب دوست داشت آدمای بد رو تحمل کرد هرچند اجبار ولی یه جور به بیخیالی طی کن من  از اینجا میگم مادر بزرگم دلم برات تنگ شده خیلی دوستت دارم تو برای کی دلت تنگ شده؟؟... یکم بهش فکر کن بعد فکر کن ارزش داره ؟؟؟ اگه نه نداشت پس بیخیال لبخند بزن اگه ارزش داشت دستت بزار رو قلبت و با لبخند بگو به یادتم... زندگی کوتاهه ببخش بگذر.. زندگی مانند رود میگذرد چه زود...  
2728
میگن هیچ عشقی تو دنیا مثل عشق اولی نیست میگذره یه عمری اما از خیالت رفتنی نیس

فاز برندار عمو از بالا برجک میوفتی خدایی نکرده به چهار قسمت نامساوی تقسیم میشی 😃😃😃

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜
سربازی که بعد ۲۰ ماه خدمت نتونه گوشی ببره پادگان سرباز نیس

اینجوریاس 

باشه 

خدا قوت 

انشالله زودتر تموم بشه و ی دختر هزار برابر از اون بهتر قسمتت بشه.دیگه فکر اونو نکن .اگه میخواست میموند تا ابد برات پس نمیخواسته که رفته و ارزش نداره با فکرش خودتو و آیندتو خراب کنی.

خب ۳ سال کم نیس اگه میخواستیم دختر رو میرفتید خواستگاری اونم دید لابد بازیش میدی رف ازدواج کرد

تازه رفته سربازی زن نمیدادن که بهش 😕

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜

آره من پای همون اولی سرمیدادم ....میفهمم...منتها جای من وشما برعکسه 

من عاشقتر بودم ....

خوبه که مرد بیشتر علاقمند باشه

2738
تازه رفته سربازی زن نمیدادن که بهش 😕

نامزد که میشه تازشم ما جای اون دختر نیستیم که قضاوت کنیم شاید چیزی شده یاهرچی

سال  ۱۴۰۰ بزرگترین تحول زندگیمه اگه بهش نرسم زندگیم داغون میشه پس بااید بتونم برسم شماهم برای من دعا کنید اگه میشه.     &الهم  صلي عله محمد و اله محمد ...........همیشه یادت باشه تو تنها نیستی همیشه یکی داری نمیگم کنارته ولی نگاهت میکنه از مادر بزرگم شنیدم میگفت به چشم هیچکس اعتماد نکن دختر قشنگم  فقد به نگاه اون بالایی اعتماد کن نگاهی پر مهر و محبت داره هیچ وقت نگاهت ازش نگیر یادش بخیر چه روز های بود سختی تو این زمونه زیاد شده همه حق دارن عصبی بشن ناراحت بشم حق دارن من حق میدم اما حق ندارن خودشون برنجونن باید آدمای خوب دوست داشت آدمای بد رو تحمل کرد هرچند اجبار ولی یه جور به بیخیالی طی کن من  از اینجا میگم مادر بزرگم دلم برات تنگ شده خیلی دوستت دارم تو برای کی دلت تنگ شده؟؟... یکم بهش فکر کن بعد فکر کن ارزش داره ؟؟؟ اگه نه نداشت پس بیخیال لبخند بزن اگه ارزش داشت دستت بزار رو قلبت و با لبخند بگو به یادتم... زندگی کوتاهه ببخش بگذر.. زندگی مانند رود میگذرد چه زود...  

همین فکرارو میکنی تلقین میکنی ک حالت بد میشه ...عشق اولو آخر چیه بابا همه چی دست خودته ...زندگی ادامه داره اونی ک بینتون بوده واسه تو عشق بوده واسه طرفت هوس ...از ذهنو دلت بندازش دور ...تو فرصت عاشق شدن داری اونم ی عشق پاک و پایدار...زود دل نبند طرفتو امتحان کن صبور باش ببین بخاطرت چیکار میکنن

سربازی که بعد ۲۰ ماه خدمت نتونه گوشی ببره پادگان سرباز نیس

خخخخخ...شوهر من سیگار هم میبرد تازه،بشین یه نخ سیگار بکش،بگو تف به این زندگی،خوصله داری ها،اون داره عشق و حال میکنه تو چرا حرص میخوری،چند سال دیگه یادت میره حتی اسمش

😕😕خدا داند راس میگویی خواهر ☹☹

والاه

2706