2733
2734
عنوان

عجب غلطی کردماااا!چطوری خبر مرگ هر دو شون رو به دخترم بگم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1698 بازدید | 99 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
خوب تا ابد گریه نمیکنه که

من خودم اخه از اون ماهی قرمزا بود عیدی میخریدیم تا سیزده بدر میمیردن اونقدر گریه میکردم واس همین میگم دروغ بگه

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔
خوب بازم گریه میکنه میگه چرا برده

نمیگه چرا برده....هر روز انتظار میکشهو میگه کی میارتشون حالا که خوب شدن

زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که تو میخواهی...نقشه را اوست که تعیین میکند....تو فقط بافنده ی خوبی باش...نقشه را خوووووب ببین...نکند آخره کار قالی زندگی ات را نخرند!!!
2738

من دخترم که جوجه هاش میمردن بهش میگفتم ما نمیتونیم ازشون مراقبت کنیم و بهشون برسیم گناه دارن واسه همین دادیم ب دوست بابا اقای فلانی که باغ دارن جوجه ها رو برامون کنار جوجه های خودش نگه داره بزرگ که شدن میریم میبینیمشون.بعدا جایی مرغ دیدی بگو این بوده بزرگ شده

چشم به راه...
استارتر منم داشتم هنوز ناراحتم ی اردک قشنگ بود مادربزرگم هوس اردک کرد زدن کشتن و خوردنش

عجب هوسی...حالا صاف باید از شما را میخوردن؟

زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که تو میخواهی...نقشه را اوست که تعیین میکند....تو فقط بافنده ی خوبی باش...نقشه را خوووووب ببین...نکند آخره کار قالی زندگی ات را نخرند!!!
بخدا بچه نمیتونه مرگ رو هضم کنه براش زوده و لطمه روحی میخوره لوس بار نیومدن که به این چیزها نیست&nbs ...

نه اصلا ربطی نداره به لوس بودن،بذار غم نبودشو درک کنه،اگه بگید برده یه عمر منتطر میشه،به نظرم بگو به بچه،اذیت میشه اما از دروغ بهتره.من خودم یادمه جوجم مرد خاکش کردم کلی گریه کردم اما زود یادم رفت.

2706