2726

جالبه که اون کیست فقط با سونوی واژینال دیده میشه با سونوی شکمی چندساله هیچ دکتری نفهمیده بود.شکمی میرم چیزی تو اون تخمدان  دیده نمیشه

هرکه خود داند و خدای دلش ، که چه دردیست در کجای دلش...
نه .دکتر نگفت پلی کیستیک.تو هر کدوم از تخمدانهام یه کیست دارم یکیش با دهرو رفع شد اون یکی ازبین نمیر ...

فامیل ما همینجور بود گفت فقطم با بارداری از بین میره کیست اگه پلیکیستیک نباشه اصلا کاری با بارداری نداری زنداداشم کیستش چهارسانت بود ولی باردار شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مدیکور کاملانم درسته 

دوستانی که می گن کاذبه هورمونای بدنشون یه مشکلی داره

مبارکه شما ۱۰۰٪ بارداری

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
کاش میتونستم فکرنکنم.خواهرشوهرم دوسال بعدازمن ازدواج کرد الان حامله اس و از وقتی اون حامله شده خونوا ...

میدونم ولی باور کن تلقین میتونم درکت کنم چون خودم همبنجورم ولی ادما همیشه به نقطهضعفشون نگاه میکنن بعد رفتار بقیه 

البته من به مصلحت خدا ایمان کامل دارم و هیچوقت به زور از خدا بچه نخواستم و نمیخوام.اما کاش خدا صبرشم ...

من خواهرم باردار نشد منم بعد چند ماه بدون جلوگیری باردار نمیشدمبا پلیکیستیک بودنم دیگه باورم شده بود منم مث خواهرم میشم نمیدونی من تازه ازدواج وردم ولی ب شوهرم میگفتن اگه بچه خواستی برو زن بگیر انقد روانم خراب بود الانن ک تستم مثبت شده بازم انقد ترس دارم ک کاذب باشه ک خدا میدونه  من الان باید خوشحال باشم ولی ته دلم میلرزه

من خواهرم باردار نشد منم بعد چند ماه بدون جلوگیری باردار نمیشدمبا پلیکیستیک بودنم دیگه باورم شده بود ...

صد درصد مثبته عزیزم با خیال راحت برو آزمایش خون بده.مبارکه انشالله مبارکه

من خواهرم باردار نشد منم بعد چند ماه بدون جلوگیری باردار نمیشدمبا پلیکیستیک بودنم دیگه باورم شده بود ...

الان خواهرتون نمیتونه باردار بشه کلا؟مشکلش چیه آخه؟