2726

الکی میگن مدیکور کاذبه. اتفاقا فقط مدیکور قطره چکونی 

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیزم مبارکه مثبته منم دوتا مدیکور زدم مثبت بود و باردار بودم 

خدایا شکرت  بعد از چهار سال انتظار قربونش برم امام رضا عیدیمو داد 😍 ۱۱ تیر جواب آزمایشم مثبت شد 😍 ۲۱ تیر صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت برای سلامتی فندقم و قسمت تمام منتظرا که مامان بشن صلوات بفرستین 
خب هر مارک بی بی یجور نشون میده مبارکت باشه

مبارکه خانومی .کاش از اینهمه بی بی چکی که من استفاده کردم تو این یه سال و نیم یکیش حداقل هاله مینداخت منم خوشحال میشدن.مبارکه به سلامتی

هرکه خود داند و خدای دلش ، که چه دردیست در کجای دلش...
اخه من پلی کیستیکم اصلا باورم نمیشه باردارشده باشم انقدر نا امیدم

عزیزم دقیقا همون جایی که ناامیدی واقعا بارداری و خدا معجزشو بهت نشون میده 

منم ۴ سال منتظر بودم تو اوج نا امیدی خدا بهم یه نی نی داد بدون دوا دکتر 

خدایا شکرت  بعد از چهار سال انتظار قربونش برم امام رضا عیدیمو داد 😍 ۱۱ تیر جواب آزمایشم مثبت شد 😍 ۲۱ تیر صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت برای سلامتی فندقم و قسمت تمام منتظرا که مامان بشن صلوات بفرستین 
مبارکه خانومی .کاش از اینهمه بی بی چکی که من استفاده کردم تو این یه سال و نیم یکیش حداقل هاله مینداخ ...

منم مث شما بودم بخاطر تنبلیم گفتم دیگه هیچوقت باردار نمیشپ واقعا خودمو زدم به بیخیالی مخصوصا این ماه ک شوهرم بیشتر ماموریت بود فکرشم نمیکردم بشه فقط اینو میدونم باید اصلا بهش فکر نکنی

2706