2726

بچه ها از خوشحالی نمدونم چیکار کنم به شوهرمم نگفتم اووووف دارم میمیرم از خوشحالی

کیست داشتم دکتر دوفاستون داده بود الان ۱۶ روز از تمام شدن قرص گذشت و ۸ روز از موعدم گذشت دیدم نشدم تازه زدم زیر ۱ دقیقه دو خط شد

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا کنین به سلامت بارداریمو بگذرونم و سلامت بهم برسیم 🙏🙏لطفا

یه فرشته از پیش خدا داره میاد پیشت

مبارکت باشه مامانی

خدا حفظتون کنه

پیجهای بیزنس اگه در مورد اینستاگرام سوال داشتید تگم کنید تا جایی که بتونم کمک میکنم   به اسمم گیر ندید که خودم پشیمونم  ولی از نینی سایت هم انتظار نداشتم قبول کنه  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وااییی خدایا شکرت مبارکت باشه انشالله به سلامتی در آغوشش بگیری

من یک زنم به زن بودنم افتخار میکنم چون به مادرم افتخارمیکردم و خواهم کرد شاید مادرم سواد نداشت ولی برای من دانشمندی بود که قلق رموز زندگی را میدانست شاید مدرک علوم ریاضی نداشت اصلا تا به حال دست به قلم نشده بود ولی عجیب در مخارج خانه تبحر داشت اصلا چه میدانست واکنش شیمیایی چیست ولی دمای پخت و زمان پخت رو به خوبی میدانست علوم عرفان راهم نگویم که هنوز تسبیحش در صندوقچه خاطراتم بوی دستانش را میدهد خیلی دوست داشت باسواد شود ولی نشد امااز نظر من علوم را به خوبی فراگرفته بود آری زن ها همین هستندگرچه الان در کنارم نیست و هرروز دلتنگش هستم ولی قول دادم من باسواد شوم ازآن سوادهایی که مادرم دوست داشت
یه فرشته از پیش خدا داره میاد پیشت مبارکت باشه مامانی خدا حفظتون کنه

الهی آمین واقعی باشه خدا به همه منتظرا بده

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مباذکه عزیزم

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.

مبارکه ایشالا به سلامتی 😘😘😘♥♥♥🌹🌹🌹

تو اوج این خوشحالیت برا منم دعا کن دعا در حق دیگران زودتر مستجاب میشه 

دعا کن منم این روز رو تجربه کنم و مثبت بشم🙏🙏🙏🙏

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)

مبارکه عزیزدلم 

بی بی چک خطا نمیره ان شاءالله بسلامتی بغل بگیریش

خدایا شکرت  بعد از چهار سال انتظار قربونش برم امام رضا عیدیمو داد 😍 ۱۱ تیر جواب آزمایشم مثبت شد 😍 ۲۱ تیر صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت برای سلامتی فندقم و قسمت تمام منتظرا که مامان بشن صلوات بفرستین 
وااییی خدایا شکرت مبارکت باشه انشالله به سلامتی در آغوشش بگیری

الهی آمین خیلی خوشحالم همش میرم نگاش میکنم کاذب نیس نه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706