2733
2734
عنوان

بیماری فیبرومیالژیا

2059 بازدید | 10 پست

چیزی درباره این بیماری میدونید؟

برای اینکه بدونم این بیماری رو دارم باید پیش چه دکتری برم؟

علائم خیلی شایع این بیماری درد همیشگی بدن،خستگی،خواب زیاد و خسته بودن بعد از خواب و خواب بی کیفیت هست،اختلال در حافظه،افسردگی،اختلال در بینایی و....

البته علائم زیادی داره من اونایی که مهمه رو گفتم

فکر کنم روانپزشک.بازم از گوگل ببین

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همه فک میکنن من تنبلم ولی واقعا من همیشه بدن درد دارم و دست خودم نیست 

حتی نمیتونم نیم ساعت پیاده روی کنم خیلی پا درد میگیرم

واقعا دارم اذیت میشم😐

چطوری بگم به همسرم که برم دکتر؟ من هروقت بهش میگم بدن درد دارم‌بریم‌دکتر میگه استراحت کن خوب میشی مریض نیستی و خدا نکنه مریض باشی و....عجب گیری افتادم

2738

فکر کنم نصف ایران این علائمو دارن😂💪🏼

در تاریخ 9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد    ایشالا تا اون موقع خونه خریده باشیم ، و واکسن کرونا کشف شده باشه   .                                 Kiyanaa@ عاشقتم عنچوچک💕

منم همه این علائم رو داشتم بیشتر. از صدتا دکتر ارتوپد و مغز و اعصاب و فیزیک درد رفتم حتی بعضی هاشون گفتن کم خونی، تیروئید و آرتریت روماتوئیدداری ولی در نهایت معلوم شد آندومتریوز دارم😢

علائم رو بی خیال آزمایش کامل بده

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
منم همه این علائم رو داشتم بیشتر. از صدتا دکتر ارتوپد و مغز و اعصاب و فیزیک درد رفتم حتی بعضی هاشون ...

فک نمیکنم اندومتریوز داشته باشم اخه مشکلی برای پریودی ندارم

ولی خب آره باید برم دکتر حتما