2726
عنوان

خانومای باردار یه دقیقه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 241 بازدید | 44 پست
سلام گلم  شما دقیقا چند هفتگی سونو دادی من‌پنج هفته و یه روز بود ولی گفت قلب تشکیل نشده حالا دک ...

سلام زود رفتی گلم 

آره من هشت هفتگی رفتم 

خدایا شکرت  بعد از چهار سال انتظار قربونش برم امام رضا عیدیمو داد 😍 ۱۱ تیر جواب آزمایشم مثبت شد 😍 ۲۱ تیر صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت برای سلامتی فندقم و قسمت تمام منتظرا که مامان بشن صلوات بفرستین 
منم خداروشکر بالا نیاوردم ولی مدام ضعف دارم و گشنمه و صورتم ورم میکنه یکم

ان شاء الله هر جنسیتی دوست دارین خدا بهت بده عزیزدلم و مهم تر از همه صحیح و سلامت بیاد بغلت 🙂😊

خدایا شکرت  بعد از چهار سال انتظار قربونش برم امام رضا عیدیمو داد 😍 ۱۱ تیر جواب آزمایشم مثبت شد 😍 ۲۱ تیر صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت برای سلامتی فندقم و قسمت تمام منتظرا که مامان بشن صلوات بفرستین 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام زود رفتی گلم  آره من هشت هفتگی رفتم

خب خانومی اخر هشت بود اولش بود برام مهمه حتی یه روزش چون تو سونو ذکر میکنه سن رو

انشالله خدا بهت ببخشه و سالم نگهش داره

به امید روزی که کرونا نابود شه 😇یک عدد معتاد به نی نی سایت   
خخخ عزییزم ان شاءالله نی نی رو بسلامتی بغل بگیری  منم همینطور شدیدا از شیرینی جات و بستنی بدم ...

بدن هرکس متفاوته خواهرم هم بی نهایت ترشی میخورد مال اون دختر شد منم عاشق ترشی ام بچم پسره بنظرم ب ویار نیس جنسیت

ظاهرا تنها چیزی ک تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله🤦🏻‍♀️چون هیچکس اعتراض نمیکنه بگه مال من کمه😕
2728
ان شاء الله هر جنسیتی دوست دارین خدا بهت بده عزیزدلم و مهم تر از همه صحیح و سلامت بیاد بغلت 🙂😊

فدات مهربونم واسه شما هم‌همین طور من خیلی دوس دارم‌پسر باشه چون بچه اولم دختره 

بازم هر چی خیره 

خب خانومی اخر هشت بود اولش بود برام مهمه حتی یه روزش چون تو سونو ذکر میکنه سن رو انشالله خدا بهت بب ...

هفت هفته و دوروزم بود عزیزم 

انگار برای من برا هشت هفته دقیق نوشته بود که نتونستم برم 

عزیزم آخرین بار کی پریود شدی؟

بدن هرکس متفاوته خواهرم هم بی نهایت ترشی میخورد مال اون دختر شد منم عاشق ترشی ام بچم پسره بنظرم ب وی ...

آره ولی خب چکار کنیم دست خودمون نیست همه ی مامانا تا قبل اینکه جنسیتو بدونن کنجکاون

هفت هفته و دوروزم بود عزیزم  انگار برای من برا هشت هفته دقیق نوشته بود که نتونستم برم  ع ...

راستش ۳۱ اردیبهشت شروع اخرین پری بود و ۱۴ تیر که سونو دادم زده بود پنج هفته و یه روز 

مرسی گلم من احتمالا هشت پر شه بعد میرم

سونو ان تی رو ننوشته واستون تو‌دفترچه؟

فدات مهربونم واسه شما هم‌همین طور من خیلی دوس دارم‌پسر باشه چون بچه اولم دختره  بازم هر چی خیر ...

آره عزیزم ان شاءالله ک پسر باشه و اگرم نشد هر دو شیرینن 

بسلامتی بیاد بغلت گلم 

آره عزیزم ان شاءالله ک پسر باشه و اگرم نشد هر دو شیرینن  بسلامتی بیاد بغلت گلم

مرسی از لطفت و شما هم هر جنسیتی دوس داری همون‌شه 😘🤗

راستش ۳۱ اردیبهشت شروع اخرین پری بود و ۱۴ تیر که سونو دادم زده بود پنج هفته و یه روز  مرسی گلم ...

آره دقیقا هشت هفته تون پر شد برو سونو قلبش تشکیل شده عزیزم 

چرا رفتم پیش دکترم برام نوشت 

برا ۵/۱۹ که انگار ۱۲ هفتم میشه 

آره دقیقا هشت هفته تون پر شد برو سونو قلبش تشکیل شده عزیزم  چرا رفتم پیش دکترم برام نوشت  ...

به سلامتی و دل خوش انشالله 

منم‌بگم این دفعه واسم بنویسه پس

مرسی از راهنمایی هات گلم

در پناه خدا باشی انشالله با نی نی گلت

ضربان قلب الکیه  من ان تی ۱۶۰  آنومالی ۱۳۶ دخمل ❤🎈

ان شاءالله صحیح و سلامت بیاد بغلت عزیزم 

عزیزم شما ویاراتون چجوری بود 

به سلامتی و دل خوش انشالله  منم‌بگم این دفعه واسم بنویسه پس مرسی از راهنمایی هات گلم در پناه ...

همچنین عزیزدلم 😘😍

2706