2726
عنوان

خانومای باردار یه دقیقه بیاین

241 بازدید | 44 پست

صبح بخیر خانوما 

دیروز رفتم سونوقلب 

خداروشکر گفت نرماله؟

خانوما میشه بیاین ببینم ضربان قلب نی نی شما هم چند بوده 

و جفت شما هم چی بوده 

و جنسیت نی نی چیه 

تا ببینیم این تعیین جنسیتای اینترنتی واقعیت دارن یا نه 

من جفت خلفی ضربان قلب تو هشت هفتگی ۱۳۶

و خانوما با عفونت تو بارداری چکار کنم

خدایا شکرت  بعد از چهار سال انتظار قربونش برم امام رضا عیدیمو داد 😍 ۱۱ تیر جواب آزمایشم مثبت شد 😍 ۲۱ تیر صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت برای سلامتی فندقم و قسمت تمام منتظرا که مامان بشن صلوات بفرستین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عفونتو باید ب دکتر بگی برات دارو بده

مرسی 

خدایا شکرت  بعد از چهار سال انتظار قربونش برم امام رضا عیدیمو داد 😍 ۱۱ تیر جواب آزمایشم مثبت شد 😍 ۲۱ تیر صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت برای سلامتی فندقم و قسمت تمام منتظرا که مامان بشن صلوات بفرستین 
2728
من جفت خلفی ضربان قلب162پسره نی نیم

بسلامتی عزیزدلم 

ضربان قلب پسر همیشه بالاتره؟

قدامی ۱۵۹بود فک کنم پسر

بسلامتی گلم 

بسلامتی عزیزدلم  ضربان قلب پسر همیشه بالاتره؟

ن من شنیدم ضربان قلب دختر بالاتره😆😆😆😆مال پسرم الان136هستش اونی ک گفتم مال خیلی وقت پیشه

ظاهرا تنها چیزی ک تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله🤦🏻‍♀️چون هیچکس اعتراض نمیکنه بگه مال من کمه😕
ن من شنیدم ضربان قلب دختر بالاتره😆😆😆😆مال پسرم الان136هستش اونی ک گفتم مال خیلی وقت پیشه

اولین سونوتون؟؟

من اولین سونو ۱۳۶ بود 

اولین سونوتون؟؟ من اولین سونو ۱۳۶ بود 

اولین سونو ن.سونو ان تی.اولین سونو ضربان قلب ننوشته بود

ظاهرا تنها چیزی ک تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله🤦🏻‍♀️چون هیچکس اعتراض نمیکنه بگه مال من کمه😕
اولین سونو ن.سونو ان تی.اولین سونو ضربان قلب ننوشته بود

آهان ممنون عزیزم شما ویاراتون چجوری بود ؟؟

من خیلی علاقه به ترشی جات دارم 

و بی اشتهام

گلاب به روتون تا الانم که هشت هفته هستم هنوز نشده بالا بیارم

آهان ممنون عزیزم شما ویاراتون چجوری بود ؟؟ من خیلی علاقه به ترشی جات دارم  و بی اشتهام گلاب ...

منم اصلا تاحالا بالانیاوردم اوایل همش دنبال ترشی بودم بیچاره رب آلوچه و رب انار از دستم فراری بودن ینی در این حد😂😂الان دیگه عادی شده هنوزم ترشی دوست دارم ولی ن مث اوایل

آهان ممنون عزیزم شما ویاراتون چجوری بود ؟؟ من خیلی علاقه به ترشی جات دارم  و بی اشتهام گلاب ...

سلام گلم  شما دقیقا چند هفتگی سونو دادی من‌پنج هفته و یه روز بود ولی گفت قلب تشکیل نشده حالا دکترم گفت ۷ هفتگی سونو رو تکرار کن ولی من میخام هشت هفتگی برم شما اخر هشت رفتی؟

به امید روزی که کرونا نابود شه 😇یک عدد معتاد به نی نی سایت   
منم اصلا تاحالا بالانیاوردم اوایل همش دنبال ترشی بودم بیچاره رب آلوچه و رب انار از دستم فراری بودن ی ...

خخخ عزییزم ان شاءالله نی نی رو بسلامتی بغل بگیری 

منم همینطور شدیدا از شیرینی جات و بستنی بدم میاد

لواشک و آب پرتغال خیلی هوس میکنم 

2706