2726

امروز یکشنبه مهمان حضرت امام علی علیه السلام وحضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها هستیم

السَّلامُ عَلَى الشَّجَرَةِ النَّبَوِیَّةِ،

سلام بر شجره نبوّت،

وَ الدَّوْحَةِ الْهَاشِمِیَّةِ،

و درخت تنومند هاشمی،

اَلْمُضِیئَةِ الْمُثْمِرَةِ بِالنُّبُوَّةِ، 

درخت تابان و بارور به برکت نبوّت، اَلْمُونِقَةِ [الْمُونِعَةِ] بِالْإِمَامَةِ، 

وَ عَلَى ضَجِیعَیْکَ آدَمَ وَ نُوحٍ عَلَیْهِمَا السَّلامُ،

و خرّم و سرسبز به حرمت امامت، و بر دو آرمیده در کنارت آدم و نوح (درود بر آنها باد) ، 

السَّلامُ عَلَیْکَ وَ عَلَى أَهْلِ بَیْتِکَ الطَّیِّبِینَ الطَّاهِرِینَ،

سلام بر تو و بر اهل بیت پاک و پاکیزه‌ات، 

السَّلامُ عَلَیْکَ وَ عَلَى الْمَلائِکَةِ الْمُحْدِقِینَ بِکَ، وَ الْحَافِّینَ بِقَبْرِکَ،

سلام بر تو و بر فرشتگان حلقه زننده بر دورت و گرد آمده بر قبرت، 

یَا مَوْلایَ یَا أَمِیرَ الْمُؤْمِنِینَ،

ای مولای من ای امیر مؤمنان، 

هَذَا یَوْمُ الْأَحَدِ، وَ هُوَ یَوْمُکَ وَ بِاسْمِکَ،

امروز روز یکشنبه و روز تو و به نام توست، 

وَ أَنَا ضَیْفُکَ فِیهِ وَ جَارُکَ،

و من در این روز میهمان و پناهنده به توأم، 

فَأَضِفْنِی یَا مَوْلایَ وَ أَجِرْنِی،

ای مولای من از من پذیرایی کن و مرا پناه ده، 

فَإِنَّکَ کَرِیمٌ تُحِبُّ الضِّیَافَةَ،

چه همانا تو کریمی و مهمان نوازی را دوست می‌داری، 

وَ مَأْمُورٌ بِالْإِجَارَةِ، فَافْعَلْ مَا رَغِبْتُ إِلَیْکَ فِیهِ وَ رَجَوْتُهُ مِنْکَ،

و از سوی خدا مأمور به پناه دادنی، پس برآور خواهشی را که برای آن در این روز بسوی تو میل نمودم و آن را از تو امید دارم،

بِمَنْزِلَتِکَ وَ آلِ بَیْتِکَ عِنْدَ اللّهِ،

به حق مقام والای خود و جایگاه بلند اهل بیتت نزد خدا،

وَ مَنْزِلَتِهِ عِنْدَکُمْ،

و مقام خدا نزد شما،.

وَ بِحَقِّ ابْنِ عَمِّکَ رَسُولِ اللّهِ صَلَّى اللَّهُ عَلَیْهِ وَ آلِهِ وَ سَلَّمَ وَ عَلَیْهِمْ [عَلَیْکُمْ ] أَجْمَعِینَ

و بحق پسر عمویت رسول خدا که خدا بر او و خاندانش همه و همه درود و سلام فرستد

السَّلامُ عَلَیْکِ یَا مُمْتَحَنَةُ امْتَحَنَکِ الَّذِی خَلَقَکِ،

سلام بر تو ای آزموده شده، آن که تو را آفرید آزمودت

فَوَجَدَکِ لِمَا امْتَحَنَکِ صَابِرَةً،

پس تو را به آنچه آزمود شکیبا یافت، 

أَنَا لَکِ مُصَدِّقٌ صَابِرٌ عَلَى مَا أَتَى بِهِ أَبُوکِ وَ وَصِیُّهُ صَلَوَاتُ اللّهِ عَلَیْهِمَا،

من از صمیم قلب به تو ایمان دارم، و بر آنچه پدر بزرگوارت و جانشینش (درود خدا بر آن دو باد) آوردند بردبارم، 

وَ أَنَا أَسْأَلُکِ إِنْ کُنْتُ صَدَّقْتُکِ إِلّا أَلْحَقْتِنِی بِتَصْدِیقِی لَهُمَا، لِتُسَرَّ نَفْسِی،

و از تو می‌خواهم از آنجا که مؤمن به تو هستم مرا به گروندگان آن دو ملحق سازی تا دلشاد گردم

فَاشْهَدِی أَنِّی ظَاهِرٌ [طَاهِرٌ] بِوِلایَتِکِ وَ وِلایَةِ آلِ بَیْتِکِ صَلَوَاتُ اللّهِ عَلَیْهِمْ أَجْمَعِینَ.

، پس گواه باش که همانا من تنها به ولایت تو و ولایت اهل بیتت (که درود خدا بر همه آنان باد) پاک گشته و دلگرمم

برای حاجت دلتون صلوات میفرستم 💚

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave