2726
آره میفهمم با همه ی وجودم اما دردای زندگی مثل پیچکن،با خودم میگم میرم ازدواج میکنم اما بعد پشیمون م ...

پدرت عادت کرده به این وضع ای تویییی که داری اذیت میکنی خودتو

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
[QUOTE=145460951]نه اتفاقا عادت نکرده،خیلی باهم صمیمی هستیم ،میدونم درداشو هر بار زجر میکشه،کاش جسور ...

آره هر وقت ک زن خوبی رو میبینم ک شوهرش بده میگم  واقعا کاش جاها عوض میشد...

مامان من جووون و خوشگل اصلا نفهمید زندگی چیه فقط کار کرد مارو بزرگ کرد 

دقیییقا،باور نمیشه اما پدر من هم بسیار زیباست هم تحصیل کرده مادرم کاملا برعکسه ،اما پدرم فقط و فقط زجر دیده همین!

آره میفهمم با همه ی وجودم اما دردای زندگی مثل پیچکن،با خودم میگم میرم ازدواج میکنم اما بعد پشیمون م ...

دقیقا داری همون چیزی رو میگی که من ازش نگرانم

پدرت دوست داره 

مثل سیگار ، تلخ و مضر ولی خودش دلش می خواد 

امروز و فردای تو و حال امروز و فردای تو رو هم داره خراب میکنه 

عشقت یک آدم ضعیف هست ؟ (میفهمم که مهربانی دارن و پدر هستن و عاشق پدرت هستی)

ولی باید بدونی انتخاب خودش هست 

حتی همین ترس و نگرانی تو برای پدرت انتخاب اون هست 

همراه بازی آدمی که دلش می خواد این حال رو و این وضع رو شدی و خودت خبر نداری ......

دوتا کتاب هست

وضعیت آخر

ماندن در وضعیت آخر 

کتاب های بسیار کمک کننده ای هستن برای شما

استارتر برای شما هم همینطور 

برای همه ماهایی که در برابر بازی این قربانی ها (پدر و مادر) هستیم یا احساس میکنیم خودمون قربانی هستیم 

کاش پانزده سالگی اینها رو میدونستم 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
دقیییقا،باور نمیشه اما پدر من هم بسیار زیباست هم تحصیل کرده مادرم کاملا برعکسه ،اما پدرم فقط و فقط ز ...

بابای منم زشت و اخمو و مزخرف اصلا لایق مامانم نیست بیچاره شونزده سالش بوده شوهرش دادن 

2706