2733
2734
طلاق بده بابا سنت کدومه دیگه شما هم بزرگید پشت باباتون دربیاید محاله مثل بابای من باشه زده همه جامون ...

عزیزم ولی متاسفانه مادرم همین کارو رو هم با ما کرد😭حتی با پدرم مشابه همین کار رو...

مشکل اصلی اینه ک بابام به شدت ذهنش سنتیه همش بهم میگه اگه اینطور نبود طلاق،که البته طرز فکرش غلطه،هم خودشو گرفتار کرد هم مارو...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از این به بعد همینو میگم ... میشه یه خلاصه از ظلمی که دیدی و جواب گرفتی بگی؟؟؟

ظلم زیاد دیدم و یدونش جواب گرفتم کم و.بیش گلم 

تقریبا شبیه مشکل دوستمونه ..که میگن مادرشون مسبب تموم سختی های پدرشون شدن.....الان اون ظالم هیچ قدرتی نداره و از بچه بی پناهتر شده  ( ببخشید خیلی شخصیه اگه بگم لو میرم)

اینها نطفه اشون حروم زاده اس باور کن بعضچی ها خیلی کثیف ان خانوادگی اینجوری ان 

آره خانوادش خییییلی بدجورن خیلی،نمیگم ک خاطرتون آزرده نشه و شاید باورم نکنید حتی،ولی فقط خلاصه بگم خانوادش خیییلی آشغالن خیلی

2731
شاید درست نباشه ولی اره برو تا تهش رسواشون کن حالا ک پشیمونم نیستن...نمیدونم شایدم غلطها اما مید ...

اگ میخام شوهر زنه بفهمه البته بخاطر اون زن هم هست ولی بیشتر میخام ترس و رعب شوهر خودمو ببینم دلم میخاد ببینم اون موقع چه میکنه آخ که چقدررررر دلم خنک بشههههه....

اگر دردم را فریاد بزنم خیلیها از شنیدن صدایش کر میشوند .... من یه مرده ی متحرکم که باید بخاطر دو تا فرشته ی کوچولوم رو پاهام باستم و ناله نکنم .... بخندم ... برقصم .... و هر صبح یه نقاب خوشگل به صورت بزنم تا نه داشتن مادر براشون حسرت بشه و نه چهره ی پدر تو ذهنشون خراب ....
آره خب برا همین یه دل قرص میخام ک زندگیمو بسازم😭😭😭😭دعا کن یه دل بشم حالا هر وری شد شد 😭😭😭😭شو ...

هیسسسس

ب حرفاش فکر نکن

تو ی مادر قوی هستی ول کن چرت و پرت مردی ک ارزش زن رو نمیدونه

آره خب برا همین یه دل قرص میخام ک زندگیمو بسازم😭😭😭😭دعا کن یه دل بشم حالا هر وری شد شد 😭😭😭😭شو ...

بخدا که داری به خودت ظلم میکنی 

اگر چسبیدی به رسوا کردن اون داری زندگیت رو و انرژی خودت رو هدر میدی

اگر شرایط جدایی نداری طلاق عاطفی بگیر، بدون وابستگی بهش زندگی خودت و بچه ها رو شاد بساز 

برو اگر افسردگی داری (که با این همه فشار قطعا داری) درمان کن

محکم و شاد باش 

بخدا جوش زدن های امروزت میشه بیماری فردا 

نکن با خودت اینطوری 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
2738
ظلم زیاد دیدم و یدونش جواب گرفتم کم و.بیش گلم  تقریبا شبیه مشکل دوستمونه ..که میگن مادرشون مسب ...

ممنون عزیزم همین که اشاره هم کردی

اگر دردم را فریاد بزنم خیلیها از شنیدن صدایش کر میشوند .... من یه مرده ی متحرکم که باید بخاطر دو تا فرشته ی کوچولوم رو پاهام باستم و ناله نکنم .... بخندم ... برقصم .... و هر صبح یه نقاب خوشگل به صورت بزنم تا نه داشتن مادر براشون حسرت بشه و نه چهره ی پدر تو ذهنشون خراب ....
آره خانوادش خییییلی بدجورن خیلی،نمیگم ک خاطرتون آزرده نشه و شاید باورم نکنید حتی،ولی فقط خلاصه بگم خ ...

چرا باور میکنم چون نمونه اش رو داشتیم من اگه تو بچگی سرفه میکردم یا عطسه بابای گندیده ام حمله میکرد مادرمو میزد که بچه چرا مریضه منم گریه میکردم منم میزد حتی روانی بود مرتیکه 

اگ میخام شوهر زنه بفهمه البته بخاطر اون زن هم هست ولی بیشتر میخام ترس و رعب شوهر خودمو ببینم دلم میخ ...

من که میگم مدرک برای دادگاه بهتره

مدرک ب دادگاه بده بعد پته زنه رو هم بریز رو آب 

تازه ببخشید باز ناراحتت میکنم...اگ مچشونو حین کار زنا بگیری زنگ بزنی پلیس بیاد بالای سرشون دیگه حله

هم مدرکه هم شلاق میخورن هم بدبختن رسوا میشن

بخدا که داری به خودت ظلم میکنی  اگر چسبیدی به رسوا کردن اون داری زندگیت رو و انرژی خودت رو هدر ...

واقعا نمیتونم احساس میکنم باید یه چی ببینم تا یکم دلم خنک بشه راحت بشم 😔😔😔

انسانی که خودش ظلم پذیر باشه خدا کمکش نمیکنه چون اتفاقا داره گناه میکنه 

آره ولی بازم حقش نیست این همه ظلم،،،اونم پدر من که خییلی آقا و با وجدانه خیلی ...

اما مثلا من چه گناهی دارم که مادرم باید اینطور باشه،گاهی کارایی میکنه که قلبم به درد میاد ،واقعا دردو حس میکنم،نمیدونم تجربشو داشتین با نه،البته امیدوارم هرگز تجربش نکنید..🌱

من که میگم مدرک برای دادگاه بهتره مدرک ب دادگاه بده بعد پته زنه رو هم بریز رو آب  تازه ببخ ...

تلفنیه روابطش

2706