2726
عنوان

باشوهر دروغگو کثافتم چکارکنم

668 بازدید | 20 پست

مامشکلات زیاد داشتیم سری جدید بخاطر دروغگوییش مچشو گرفتم صبح ازخونه میره بیرون سه و چهار نصفه شب میادخونه کلیدها منم میبره دنبال خودش سرکارهم نمیره انقدپروعه .میخام صبح ازخاب بیدارشد بیرونش کن خودشو با چیزاش کارم درسته بنظرتون؟؟

ارع 😐

این که جوابتو نمیدم دلیل براین نیست ک کم اوردم... فقط تو و طرز فکرت رو لایق بحث با خودم نمیدونم😌باشه ..باشه...تو راست میگی😏😎                                   ای کاش به حرفم گوش میکردی تا گوش های عاااالم از ما کر میشد...کاش معما میدانستی و آرام تا معایمان حل میشد... ای کاش به قلبم طلوع میکردی تا آتش چشمانت جز من بر هرکسی خاموش میشد🙃.... کااااش ...!!     ... ای کاش پنجره ای از تو به روی من باز میشد که همه درهای عالم را باز میکرد... و همه درّه ها را بسته..ای کاش...💔💫      خراب شد تصویرش...حتی اگر خدا فرستد باران اسیدی برای تطهیرش...برف و پاکی برای تشبیهش...محمدو عیسی برای تضمینش...یا که شیطان را برای تقصیرش، تمام شد....                خراب شد تصویرش🖤💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شعلش ازاده میگه میرم سرکار ولی الان رفتم دفتر حسابشو توماشینش دیدم خالی خالیه

خب پیگیر شو ببین کجا میره 

اصلا درموردش باهاش حرف نزدی

میشه گرفتن مجوز و  رفع مشکلات مالیم صلوات بفرستید دوستای عزیزم😘
2706