2733
2734
عنوان

من چرا چیزای عجیب می‌بینم 😔😔باردارا نیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 917 بازدید | 55 پست
اسکیزوفرنی ندارم 🙄🙄🙄خب اگه توهم میزنم چرا توهم  وسیله های دیگه چیزای دیگه رو نمی‌زنم این همه ...

خب اسکیزوفرنی توهم های ترسناک میزنن

دارو بخوری باور کن خوب میشی حتی جلوشو میتونی بگیری

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
خب اسکیزوفرنی توهم های ترسناک میزنن دارو بخوری باور کن خوب میشی حتی جلوشو میتونی بگیری

شاید اسکیزوفرنی نباشه ⁦☹️⁩چون اینترنت زدم علائمش رو نداشتم شاید یکی یا دوتا شو داشتم .قبلا افسردگی شدید داشتم ولی الان ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید اسکیزوفرنی نباشه ⁦☹️⁩چون اینترنت زدم علائمش رو نداشتم شاید یکی یا دوتا شو داشتم .قبلا افسردگی ش ...

برو دکتر 

خب بده حالت خوب بشه؟ تست میگیرن ازت خوب بودی دارو نمیدن

دارو لازم باشه میدن

اگر اسکیز داشتی فکر ازدواج و بارداری رو نکن چون خیلی بد میشه حالت

برو دکتر  خب بده حالت خوب بشه؟ تست میگیرن ازت خوب بودی دارو نمیدن دارو لازم باشه میدن اگر اس ...

ولی من برای افسردگی که قبلا رفتم روانپزشک تست نگرفت فقط علایممو خودم گفتم بعد دارو داد تستی هم مگه وجود. داره؟یا فقط علایم می‌پرسه

2728
برو دکتر  خب بده حالت خوب بشه؟ تست میگیرن ازت خوب بودی دارو نمیدن دارو لازم باشه میدن اگر اس ...

خونه قدیمیه؟ اون موقع که این اتفاقات میوفته دمای اون محل سردتر میشه ؟یا مثلا بوی بدی بیاد مثل اسید یا شبیه اون ؟

خونه قدیمیه؟ اون موقع که این اتفاقات میوفته دمای اون محل سردتر میشه ؟یا مثلا بوی بدی بیاد مثل اسید ی ...

خونه آره قدیمیه ولی سردتر بشه رو حس نمیکتم چون اینجا کولرم روشنه زیاد دما رو احساس نمیکنم ...بوی بد نه  

ولی من برای افسردگی که قبلا رفتم روانپزشک تست نگرفت فقط علایممو خودم گفتم بعد دارو داد تستی هم مگه و ...

تست هم هست تقریبا ۳۰۰تا سوال هست

باید پیش کسی بری که اصولی بلد باشه

2738

همیشه موقع خاب ی قران بزار بالای سرت.ی سنجاق قفلی هم به لباست بزن.یا ی قاشق چون اهنیه بزار کنارت.نترس کاریت ندارن.از گوگل دعای دفع شر مزاحم و...رو بگیر بخون.

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
خواستم فقط بدونید که اگر خواستید اون شخص رو ریپلای کنید! خواهش میکنم

ممنون ...این موضوع خیلی پیچیده س .. من دوران تحصیل توی خونه ای زندگی میکردم خارج از کشور این خونه واقعا منو به مرز جنون رسوند به همین خاطر درک میکنم شاید واقعا خبری باشه اونجا ... البته دلایل پزشکی هم میتونه داشته باشه ..

2706