2726
عنوان

کیست

153 بازدید | 9 پست

سلام دوستان من ۲۲سالمه یک سال ازدواج کردم و جلوگیری میکردیم بصورت طبیعی قبلا سابقه کیست درشت داشتم ک خو ب شدم دوماه پیش رفتم سونو دیدم کیست های ریز پریفرال مطرح کنندهpcoدارم بهم قرص ال دی و متفورمین دادن قرار شد بعد از پایان دوره دارو برم سونو  اما الان چند روزه زیر دلم خیلییی درد میکنه فردا میخوام برم سونو و اخر هفته باید برم دکتر اما نمیدونم با این درد چیکار کنم همش میترسم ی مشکلی برام پیش اومده باشه از داخل (هی توهم میزنم بگن باید رحمتو در بیاریم😭😭😭)

راستی کسی با وجود این کیستا و مشکل من باردار شده؟؟؟؟خیلی میترسم😔😔 کسی این کیستو داشته درداش طبیعیه؟هیچ کسو هم ندارم تو این شهر غریب افتادم کسی نیست کمکم بکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من با وجود این کیستای ریز با اقدام اول باردار شدم

خدا رو شکر دعا کنید منم بدون دردسر و مشکل صاحب بچه بشم شما این کیستو داشتید درد زیر شکم هم داشتی؟

2728
لامصب اخه عمل کردنی باشه کیست و درمیارن رحم و که نه

بخدا دیگه هر چی فکر و خیاله داره میاد تو سرم به بدترشم فکر کردم هی به این چیزا فکر میکنم اشک میریزم😪😪

خدا رو شکر دعا کنید منم بدون دردسر و مشکل صاحب بچه بشم شما این کیستو داشتید درد زیر شکم هم داشتی؟

درد نداشتم اما این کیستا رو داشتم ببین این اصلا مشکل بزرگی نیست رژیم بگیر و ورزش کن بهت قول میدم سریع باردار بشی

من میتونم چون با اراده ام💪🏻وزن شروع:80 هدف اول:🔒۷۵ هدف دوم:🔒۷۰ هدف سوم:🔒۶۵ هدف چهارم:🔒۶۰
 بخدا دیگه هر چی فکر و خیاله داره میاد تو سرم به بدترشم فکر کردم هی به این چیزا فکر میکنم اشک م ...

رد دادی پ

🍼🍼یک عدد نی نی خوشگل تپل مپل تودلمه😎    خدایا‌شکرت که نعمت مادر شدن رو به من عطا کردی🤰🏻-->🤱🏻

منم pco داشتم، الان دوتا بچه دارم. از دکتر نتیجه نگرفتم رفتم طب سنتی خوب شدم باردار شدم.

بهم گفت این کیستا از سردی بدنه. باید گرمیجات بخوری. بهم یه عالمه داروی گرمیجات داد. دوماهه باردار شدم. حتی وقتی ظرف میشوری جلو لباست خیس میشه پای ظرفشویی اونم تاثیر داره تو ایجاد ای کیست‌ها.

مراعات کن، اما در کل چیزی نیست، درمان میشه. بعضی وقتا با طب معمولی تا یک سال هم طول می‌کشه.

الحمدلله رب العالمین علی کل نعمه

من یه دارو استفاده کردم عالییییییی بودا خاله هام و جاریمم کیست داشتن استفاده کردن سریع افتاد کیستشون 

جاریم 8سال گرفتار کیست بود و هزار دکتر و دارو نزدیک 6میلیون بیشتر خرج کرد تاثیر نداشت از این دارو استفاده کرد دوتا کیست بزرگ دفع شد 

خودمم یه کیست بزرگ و یکی ریز داشتم افتاد عکسشم گرفتم