2703
2553
عنوان

با خواهرشوهر حسود چه برخوردی کنم؟

260 بازدید | 15 پست

وای یعنی شوهرم یه هل پوچ واسه من بخره این دق میکنه جالبه همسن مامانمه

فکر کنم توقع داره شوهرم هرچی واسه من میخره برا اونم بخره

من میتونم چون با اراده ام💪🏻وزن شروع:80 هدف اول:🔒۷۵ هدف دوم:🔒۷۰ هدف سوم:🔒۶۵ هدف چهارم:🔒۶۰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

منم دوتا خواهرشوهر دارم خیلی جلو شوهرم ادای آدمای خوبو درمیارن ولی در باطن از حسادت من میمیرن، فک کنم من 4 روزه زایمان کردم اونم طبیعی کلی بخیه خوردم تو بیمارستان خونریزی شدید افتادم چن ساعت ازم خون میرفت اومده خونم بهم میگه پاشو خوبه طبیعی بودی توقع داره با این حالم پاشم قر بدم واسش

خدایا شکرت میشه واسه سالم بغل گرفتن تو دلیم صلوات بفرستین  
2714
منم دوتا خواهرشوهر دارم خیلی جلو شوهرم ادای آدمای خوبو درمیارن ولی در باطن از حسادت من میمیرن، فک کن ...

غلط کرده چه آدم نفهمیه اصلا محلش نذار

من میتونم چون با اراده ام💪🏻وزن شروع:80 هدف اول:🔒۷۵ هدف دوم:🔒۷۰ هدف سوم:🔒۶۵ هدف چهارم:🔒۶۰
غلط کرده چه آدم نفهمیه اصلا محلش نذار

والا بخدا منم خیلی دوس دارم پاشم اما پدرم دراومده داغون داغونم کاش خدا ب بعضیا عقل و شعور میداد ن ک فقط سنشونو زیاد کنه

خدایا شکرت میشه واسه سالم بغل گرفتن تو دلیم صلوات بفرستین  
منم دوتا خواهرشوهر دارم خیلی جلو شوهرم ادای آدمای خوبو درمیارن ولی در باطن از حسادت من میمیرن، فک کن ...

منم چن روز بعد زایمانم مادرشوهرم امد بم سر بزنه.بش گفتم هنوز ناهار درست نکردم.ساعت۴عصر بود.گف پاشو پاشو برو ناهار درست کن چایی بیار منتظر من ومامانتی.سزارینم بودم.بش گفتم من نیاز دارم یکی ب خودم برسه.بش برخورد.سریع بلند شد رفت.بعد۵ماه بم گله کرد.

2706