2726
الان تو نت سرچ کردم...شما خوندی؟ جواب گرفتی؟ بعد این چهاررکعت یه سلام داره یا دتا دورکعته؟

به دو روش میشه خوند یه مدل دیگه هم هست

که من اینو خوندم

با یک سلام این روش

من خوندم بله

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به دو روش میشه خوند یه مدل دیگه هم هست که من اینو خوندم با یک سلام این روش من خوندم بله

ممنون حاجت روابشی انشاالله..

هیچوقت کسی رو  قضاوت نکنید سرنوشت انقدر دنبالتون میکنه تا تو یه کوچه بن بست شما رو تو همون شرایط قرار بده🙂
ممنون حاجت روابشی انشاالله..

همچنین شما عزیزم💚💙💚

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2728
با کسی که میخوای ازدواج میکنی ؟یا کلا ازدواج؟

من گفتم به نیت ازدواج خوندم مگه!😐

۲ تا دو رکعتیه؟

این چهاررکعت هست عزیزم 

حاجت رواشی عزیزم التماس دعا 

💚💚💚ان شاء الله حاجت روایی خودت💙💙💙

همچنین شما عزیزم💚💙💚

سلام خدا خیرت بده. سحر یهو از خواب پریدم. خوایم نبرد. چند روزیه حال دلم بدجور به هم ریخته بود دیدم خوابم نمی‌بره اومدم نی نی سایت و این تاپیک رو دیدم یهو چشمم به پستت افتاد صبح که شد وضو گرفتم و خوندم نماز رو البته من اون نماز کن فیکون رو خوندم که 3تا دو رکعتی هست و تا حدودی حاجت گرفتم و منتظرم کامل بشه و دو رکعت سوم هم میخونم. من با دیدن پست شما به ذهنم رسید این نماز رو سرچ کنم الهی هرچی از خدا میخوای بهت بده. 

هر کس خواست بخونه دستورش هم گذاشتم با سوز دل بخونین حتما انشاالله حاجت روا میشید بچه ها. اگه دلتون خواست منم دعا کنید یه کار خوب برام پیدا بشه

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد
سلام رکعت‌ اول بعد از حمد ۱۰۰ مرتبه(وَ اُفَوِّضُ اَمْری اِلَی اللّهِ) در رکعت‌دوم ۱۰۰ مرتبه(نَصْرَ ...

دیگه تسبیحات اربعه نداره؟ به جای تسبیحات اربعه هم باید حمد و سوره بخونیم؟ 

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد
2706