2733
2734
عنوان

تروخدا هرکی هست ی دیقه بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 651 بازدید | 98 پست
خدا عزیزاتو برات نگه داره مرسیکه جوابمو دادی داشتم از استرس میمردم

احتمالا از استرسه اگه بیدار شد یا دیدی باز عرق کرده بیدارش کن و با خنده یکم سرشو گرم کن خیالش راحت بشه ...

دختر من فقط ۵ ماهشه ما با هم بحث کنیم جلوش اونم گریه میکنه ...😔

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
استرس بهش وارد شده. سعی کنید بگو مگو تون جلو بچه نباشه، یا حداقل با صدای بلند نباشه، تا هم حرمت پدرو ...

بچه ام چیزیش نمیشه منو گرفت جلو بچه ام کتک زد.گردنمو گدفت خفه ام کرد این بچه جلوم داشت پر پر میزد

دختر۹ ساله.پسرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احتمالا از استرسه اگه بیدار شد یا دیدی باز عرق کرده بیدارش کن و با خنده یکم سرشو گرم کن خیالش راحت ب ...

نبرمش دکتر شما میگی قلبش یا مغزش اسیب ندیده باشه بچه ام خیلی ترسید

دختر۹ ساله.پسرم
2728
2738
بچه ام چیزیش نمیشه منو گرفت جلو بچه ام کتک زد.گردنمو گدفت خفه ام کرد این بچه جلوم داشت پر پر میزد

اخه ی الهی بمیرم ...عزیزم هم برا تو هم برا اون ..

من تجربه کردم  وقتی ۳ یا۴ سالم بوده  هنوزم که ۲۶ سالمه عیییییییین دیروز میاد جلو چشمم و استرس میکشم و چشام پر میشه خیلی ترسیدم ..

بچه همه دار و ندارش پدر مادرشن فکر میکنه که همه چیزشو از دست داده

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
نبرمش دکتر شما میگی قلبش یا مغزش اسیب ندیده باشه بچه ام خیلی ترسید

نه بیدارش کن بغلش کن بخند ببینه خوبی خیالش راحت بشه بمیرم براش 

2706