2733
2734
عنوان

تروخدا هرکی هست ی دیقه بیاد

651 بازدید | 98 پست

من با شوهرم دعوام شد بچه ام شروع کرد به عرق کردن از ساعت ۱۲ ی سره سرش و زیر موهاش داره عرق میکنه.البته خیلی گرما هست همش تو بازی عرق میکرد.شبا پتو روش بود عرق میکرد الان از خواب پا شدم دیدم کل بالشش خیسه ره دعوا رلط داره نکنه مشکای واسش پیش اومده

دختر۹ ساله.پسرم

[QUOTE=145458869]نه بابا بچه ها تو خواب زیاد عرق میکنن تب ک نداره نگرانی این هیچی نیست[/QUOT راست میگی اخه قبل از خوابم سرش عرق کرده بود یعنی استرس داشت اون موقع

دختر۹ ساله.پسرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یکم پتوشو سبک کن ببین از گرماس ...اگه خنکش بودو وباز عرق میکرد بیدارش کن و بخند و بگو اشتین بابابا تا استرسش کم بشه

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
نه ربطی به دعوا نداره پسر منم گرماییه عرق میکنه ولی سعی وکن جلو بچه مراعات کنید سخته میدونم اما گناه ...

انشالله خدا حفظتون کن این موقع شب جوابمو دادی.داشتم دیوونه مبشدم

دختر۹ ساله.پسرم

استرس بهش وارد شده. سعی کنید بگو مگو تون جلو بچه نباشه، یا حداقل با صدای بلند نباشه، تا هم حرمت پدرومادر برای بچه حفظ بشه و هم بچه استرس و خدای نکرده شب ادراری نگیره.

الحمدلله رب العالمین علی کل نعمه
2738
یکم پتوشو سبک کن ببین از گرماس ...اگه خنکش بودو وباز عرق میکرد بیدارش کن و بخند و بگو اشتین بابابا ت ...

خدا عزیزاتو برات نگه داره مرسیکه جوابمو دادی داشتم از استرس میمردم

دختر۹ ساله.پسرم

جلوی بچه ها دعوا نکنید

بچه ها روشون خیلی تاثیر میذاره

ای بی خبر از حال بیمارم...رفتیُ خود را به که بسپارم؟باور نکردی حرف قلبم را... آرام‌جانم دوستت دارم....دوستت دارم💔 دردت ،به قلبُ روح و جانم زد...عشقت فقط زخم زبانم زد...جاااانم تو بودی ،زندگی بو برد...آخر تو را برد و به جااانم‌زد...تو رفتیُ شد روزگارم سیاااه،منم آنکه ماند ،منتظر چشم به راه،چه ماند از دلم؟ غیر ازاین اشک و آه
خدا عزیزاتو برات نگه داره مرسیکه جوابمو دادی داشتم از استرس میمردم

هیچی نیست گلم .همه بچه ها تو خواب عرق میکنن تو بازی عرق میکنن.یکم پتوشو سبک کن فقط مواظب باش باد کولر بهش مستقیم نخوره.

2706