2733
2734

سلام بچه ها خوبید سلامتید

چطور مطورید؟

میگم عاقا بیاید درمورد این حرف بزنیم که بعضی ها چقد اخلاقای خاصی دارن و حساسیتای جالب 😐

مثلا دیروز تایپیکش زده بودن که جاری بیشورم رو تختم خوابیده خب مگه چیه 

یا اینکه کسی بیاد تو ظرفشویی دست بشوره بدشون میاد و ... 

حالا شما حساسیت هاتون و بگید 

خدایا شکرت😍خدایا شکرت که میتونم حال بقیه و خوب کنم 😍خدایا شکرت که دارمت😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😩 

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2731
من دیگه نمیکشم  چشام داره میره 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

یعنی آقا من چشمام میسوزه و دارم میمیرم برا خوابا ولی نمیدونم چه مرضیه که نمیخوابم🤣😂

من ازاینکه در یخچال وباز میکنند بدم میاد به هیچ چیز مهمان حساس نیستم الی این حرکت

آره منم زیاد خوشم نمیاد 

حتی خونه مامان بزرگمم که میرم اجازه میگیرم و باز میکنم 

2738

بلند حرف زدن در اماکن عمومی. صحبت در بین غذا. بین خطوط حرکت نکردن ماشین ها. یه نفر تو همه چی ازم تقلید کنه و... 

از یک دی هیچ گونه تاپیکی نخواهم زد تا نی نی سایت اصلاح شود. این سایت هیچ احترامی برای کاربران قائل نیست و به درخواست آنها توجه نمی‌کند. #تحریم همگانی نی نی سایت ✌️
منم بدم می یاد کسی رو تختم بخواب یا بی اجاره تو اتاق سرک بکشه

من رو خوابیدن رو تخت مشکل ندارم اما اگه اتاق بهم ریخته باشه بدم میاد کسی بره نگاه کنه خجالت میکشم ☹

متاهل و متعهد 💍تو چشمات سواله یه عالم سوال🎁😍نگاهت پر از آرزوهای خاص♥میدونم تو ذهنت چیا میگذره😍🎲میبینی تو اما کی عاشقتره💏میمونم کنارت درست مثل سایت😚از امروز تا هر روز تا اون بینهایت🌠نمیگیره هیچکس جای خاک پاتو😍نمیمیره این عشق قسم میخورم😍تا روزی که قلبم هنوز میزنه❤😍تا وقتی که جونی توی این تنه😍تو روزای خوب 😃تو روزای بد🙁همیشه باهاتم قسم میخورم💏به بارون نم نم🌧☔به دریا به کوه🌊🗻به این آفرینش🌠 به کشتی نوح⛵به ماه و ستاره 🌙🌟به هفت آسمون🌎به عشقم به عشقی تا مرز جنون🤗به لحظه ی دیدار قسم میخورم👫❣دوباره  با  تکرار  قسم  میخورم😇به عهدی که بستیم💒💍به هستم به هستیم قسم میخورم🕋🙏💝
بلند حرف زدن در اماکن عمومی. صحبت در بین غذا. بین خطوط حرکت نکردن ماشین ها. یه نفر تو همه چی ازم تقل ...

وای این مورد آخری و موافقم بات شدیداااا

انقد بدم میاد یه چی میخرم یکی دیگه ام میره سریع مثش میخره

خون پریودم پس داده ب خوشخواب

چطور تطهیرش کنم از نظر نجسی؟

امکان شستن نیس

گرگ  باش...       هیچی دیگه همین!       اصن به من چه؟!      مرغ  باش تخم بزار!!!! والا!😂    به پشم هایت بیاموز ، هر چیزی ارزش ریختن ندارد...
2706