2726
عنوان

کسی تو باغش یا حیاطش آلاچیق درست کرده؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 981 بازدید | 22 پست
یعنی توی یک باغ درودیوار بازهم گیر میدن برای ساخت؟ 

بله کاملا یجا گفتن بالایه 60متر اجازه نمیدن یجام میگن کلا هیچی 

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
آره فکر کنم هزینش زیاد بشه ولی فکر کن بشینی اونجا و از منظره لذت ببری  یه لحظه خودمو اونجا تص ...

آره واقعا خیلی قشنگه 

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

🤦‍♀️🤦‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

اخه جالب اینه صدتا گرفتاری داریم من گیر دادم به آلاچیق اونم باغی که هزارتا کار داره تا به آلاچیق برسه وپول هم نیست انگار الان مبخوایم بسازیم😂🤦‍♀️

2728
اخه جالب اینه صدتا گرفتاری داریم من گیر دادم به آلاچیق اونم باغی که هزارتا کار داره تا به آلاچیق برس ...

😅😅😅😅🤣🤣🤣🤣خدامیرسونه

شما نقشه هاتو بکش باقیش باشوهرت😆

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الان دیگه مجوز ساخت نمیدن برا خونه باغ بعد من پیشنهاد میدم که آلاچیق اینجوری بسازیم نظرتون چیه؟

عالیه 

مخاطبشو خدا میدونه کیه 👈👈نفرین بلد نیستم .. فقط دعامیکنم بشی اینی که الان منم (خدایا ب بزرگی و عزتت قسم وقتی میبخشم که بلایی که سرم اورد سرش بیاد و من ببینم) 

سلام دوستان من یه سایت میشناسم به اسم سایت گونی الوند که بهترین مرکز فروش پارچه های برزنت در اصفهان .داخل سایتشون انواع محصولات از جمله آلاچیق برزنتی،گونی های پلاستیکی، گونی ضد آب کره ای،انواع شید ها برای گلخانه و کلی محصولات دیگه که کیفیت محصولاتشون عالیه حتما به سایتشون سر بزنید. در ضمن ارسال به سراسر کشور هم دارند

سلام دوستان من یه سایت میشناسم به اسم سایت گونی الوند که بهترین مرکز فروش پارچه های برزنت در اصفهان .داخل سایتشون انواع محصولات از جمله آلاچیق برزنتی،گونی های پلاستیکی، گونی ضد آب کره ای،انواع شید ها برای گلخانه و کلی محصولات دیگه که کیفیت محصولاتشون عالیه حتما به سایتشون سر بزنید. در ضمن ارسال به سراسر کشور هم دارند