2726
عنوان

افسردگی

87 بازدید | 7 پست

سلام ما گربمون بعد از چند روز مریضی دیروز مرد . چهار سالو نیم پیشمون زندگی میکرد مادرم اینقدر بهش وابسته بود که از دیروز هیچی نخورده خیلی نگرانشم بنظرتون چیکار کنم اروم شه خودم دارم دق میکنم اما همش بهم دلداری میدم میگم ادما میمیرن حالا خدا خواست نا تو این کرونا زنده ایم و گربمون مرد انگار بچه ی مادرم بود منتظرش میموند بیاد نهار بخوره شام بخوره بخوابه بازی میکرد باهاش میخوابید ماساژش بده کلی عکس ازش داره اینقدر خاطره داره نمیتونه فراموش کنه اط طرفی میگه دیگه هیجوقت هیچ گریه دیگه ای نمیارم جاشو برام بگیرم بنظرتون چیکار کنم اروم شه؟ 

بشین باهاش صحبت کن بگو مامان جان منم اندازه تو ناراحتم اما اینجور کنی مریض میشیا

بالاخره  هر موجودی روی زمین یه عمری داره چه انسان چه حیوان 

خدایا شکرت😍خدایا شکرت که میتونم حال بقیه و خوب کنم 😍خدایا شکرت که دارمت😍
بشین باهاش صحبت کن بگو مامان جان منم اندازه تو ناراحتم اما اینجور کنی مریض میشیا بالاخره  هر م ...

از دیروز فقط همین حرفا تو خونمون زده میشه ولی همش ناراحته منم جز مامانم کسیو ندارم دلم داره میترکه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اخی عزیزم متاسفم 😔مرگ حیوون خونگیا خیلی سخته..

مادربزرگ مادرم زن قشنگی نبود اما مردم میگفتن مهره مار داره بعضیام میگفتن ساحره س. همه عاشقش میشدن. مرد و زن. مرید زیاد داشت، خیلی زیاد. هر جا مینشست همه جذبش میشدن. زیاد میدونست. عجیب بود. شوهرش انقدر عاشقش بود‌ که کور شده بود. چشمش فقط “خانوم” رو میدید. زندگی رو به پاش ریخت، جوونیشو ،عشقشو،مالشو. براش دیوان شعری هم گفت. تا “خانوم” غذا نمیخورد او‌ لب به غذا نمیزد تا “خانوم” تایید نمیکرد او هیچ کاری نمیکرد.” خانوم” که مرد دو روز و ده ساعت بعد او‌هم از غصه دنیا رو ترک کرد.............................من دنیا امدم. روزی روی پای پدرم نشسته بودم شیرین زبونی میکردم، پنج سالم بود. “خانوم”طولانی نگاهم کرده بود و به مادرم گفته بود: ساویس مهره مار داره...❄️💎                                      🤍من یک عدد غواصم🏊🏻‍♀️ دنیای زیر آب خیلی قشنگتر از دنیای روی آبه..🖤 🧜🏻‍♀️🐬🐋      امضام زندگیه خودمه.       

دلم داره براش کباب میشه ای کاش بزرگش نکرده بود و 4 سال نگهش نداشته بود اللن بیداره و نگرانشه و حتی جنازش زیر خاک خیس نشه میگه از اینکه موهاش خیس  بشه  میومد الان چطووری خیسی رو تحمل کنه