2703
2553
عنوان

چرا همه این وقت شب بیدارین؟؟ من از ترس خودم نگه داشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 634 بازدید | 76 پست
میدونی میترسم چراغا روشن باشه از بیرون جلب توجه کنه از دزد میترسم😑😑😑

یه آیت الکرسی بخون ، فقط یه دونه، با نیت حفظ خودت و ارامشت و بعد دیگه بسپر به خدا 

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
چرا تنهایی پس؟

تو خونه ک ادم هس

ولی من تو اتاقم تنهام😢

لطفااااا جان هرکی دوست داری لایک نکن پیامامو کاربر عزیز😠😠گورِ بابای قبلی هاا ، پیش به سوی بعدی ها😃😎حتی اگه خم بشم تاجم نمیوفته😏چون اصن تاج ندارم...😐
میدونی میترسم چراغا روشن باشه از بیرون جلب توجه کنه از دزد میترسم😑😑😑

الان داره صبح میشه نترس دیگه بزار هوا زدشن بشه برو نان بربری با پنیر لیقوان بگیر بیا بخور بعد یخواب با خیار گوجه😂😋

2714
الان داره صبح میشه نترس دیگه بزار هوا زدشن بشه برو نان بربری با پنیر لیقوان بگیر بیا بخور بعد یخواب ...

😂😂😂حالا باز دوساعت باید بیدار باشم من نمیدونم وسط تابستون رعد برق و بارون چیه

دیگه تو اتاق نترس منو ببین چه شجاعم کلا تنهام😅😅

تازگیا خیلی ترسو شدم اصن

در اتاقو باز گذاشتم

لامپ هم روشن باز میتزسم😢😂

لطفااااا جان هرکی دوست داری لایک نکن پیامامو کاربر عزیز😠😠گورِ بابای قبلی هاا ، پیش به سوی بعدی ها😃😎حتی اگه خم بشم تاجم نمیوفته😏چون اصن تاج ندارم...😐

دل درد شدید پری😢😭

الانم دارم چایی نبات میخورم جاتون خالی خواهرا

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

خون پریودم پس داده ب خوشخواب

جوش شیرین زدم منتظرم

تطهیرشم نمیدونم چطور میشه از نظر نجسی

گرگ  باش...       هیچی دیگه همین!       اصن به من چه؟!      مرغ  باش تخم بزار!!!! والا!😂    به پشم هایت بیاموز ، هر چیزی ارزش ریختن ندارد...
من کتاب میخوندم ..بعدشم نماز و قرآن  الانم اومدم برا خانوما کوث  میخونم خواستید بیاید تاپ ...

منم دعا کن عزیزم😍💚💙💚

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2706