2737
2734
ببین این که کدوم شرکت کلاساشو بری مهمه اما تضمین واسه استخدام نیست تازه اگر ماهان فراخان بزنه اصلا ن ...

خیلی دوست داشتم برم مهماندار خارج بشم ولی اصلا امید ندارم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خیلی دوست داشتم برم مهماندار خارج بشم ولی اصلا امید ندارم

اتفاقا اومید داشته باش مخصوصا عمان ایر خیلی ایرانی میگره الان سپهران رو فروختن مشهد کارمندا شیرازیش تعلیق کرد نصفشون عمان ایر گرفتشون

مهمانداری بدتره فکر کن هی آب بدی به این چایی بدی به اون  صبحانه هارو پخش کنید و جمع کنید بعد ...

😂😂😂😂منم جر وا جرش  میکنم 

Talk like a champion walk like a champion 😎💪👸خواهشا  منو  تو تاپیکای  دعوا  تگ  کنید  دعوا  دوس  دارم 😈
2731

اسی بذار یه خاطره از هواپیما سوارشدنم برات بگم 

یبار سوار هواپیما شدیم یکساعت و چهل دقیقه طول میکشید پرواز

بعد حس کردم مهمان دار پریوده بیچاره کم مونده بود کف هواپیمارو گاز بگیره 

بهش یه شاخه نبات بسته بندی دادم گفتم برو چایی نبات بخور اگر خواستی بگو خودم پکیجای خالی رو جمع میکنم تو استراحت کن 

بنده ی خدا خیلی خوشحال شد گفت به همکارم میگم جمع کنه ممنون و رفت چایی نبات خورد بهتر شد 

یادش بخیر

همکارش اومد گفتم تلویزیونتون چرا فوتبال و سریال نداره یکم منو شوهرم سرگرم شیم😂😂😂

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
2738
@ییلیدز   سلام گلی چ کار کردی کلاسای مهمانداریو رفتی

سلامم عزیزم شما میشناسی منو؟ من چرا شمارو یادم نمیاد😁عزیزم بخاطر شرایط کرونا هی داره عقب میافته، چون فعلا نمیتونن مجوز حضوری شدن و کلاس هارو بگیرن 

2706