2726
عنوان

استوری هایه تازه عروس ها 🤮

1028 بازدید | 19 پست

۳تا تازه عروس داریم توفامیلمون که خیلی حال به هم زنن☹منو زندگیم یهویی؛ منو آقاییم یهویی ؛منو جوجوم دور دور یهویی؛ منو نفسم درحال پیتزا خوردن یهویی وییییییییییییییع☹☹☹😖بخدا شوهرم عاشقمه بهم هم خیلی میرسه ولی بدم میاد از این استوریا  حسود هم نیستم ☹☹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ببین عزیزم منم اصلا پست یا استوری نمی‌زارم تو اینیستا کلا خوشم نمیاد هر کسی حال خوشمو ببینه چون همه از حال خوش آدم خوشحال نمیشن ولی در کل از کسایی که اینکارم میکنن بدم نمیاد یه علاقه شخصیه به نظرم.

اتفاقا اینا زندگیشون دقیقا عکس این چیزایی هست نمایش میذارن

شک نکن

تدریس کاملا رایگان گرامر زبان انگلیسی در گروه تلگرام و تدریس کنکوری زبان پایه دهم و یازدهم و دوازدهم  هر جلسه 2 ساعته ده هزار تومان

راست میگی

واقعا درک نمیکنم اینهایی که مدام از زندگی اشون در حال عکس گذاشتن هستن هدفشون چیه ?خوب اگه میخوای نشون بدی با شوهرتون خوبی همون یکی دو تا عکس کفایت میکنه ,همون احترامی که توی جمع به هم میزارید کافیه, 

به نطرمن اینها فقط میخوان خودشونو اسباب و اثاثیه اشون رو نشون بدن 

اينستا بنظرتون واسه چه كاريه؟؟واسه همين كاراس من خودم شخصا هزارتا استوري ميزارم كسي بدش مياد فالو نكنه و ياانفالو كنه اصلا دليل بر عقده اي بودن نيست .استوري يعني چي؟؟يعني از خالو روزت و اندر احوالاتت عكس بزاري و...بهترع حساس نباشيم و به همچيز حس خوب داشته باشيم

مورد بوده 

اقامون وقتی موهام عروسکی بسته🤮

وقتی اقامون رفته رفاه خرید کرده مرسی ک بفکر رفاه خانواده ای اغاموننننن🥴خداشاهده از تو یخچال خونشون عکس گرفته بود😑

هنوز دیر نیست هنوز صبر من ب قامت بلند آرزوست
2706