2737
2739
عنوان

لغو کاربری

131 بازدید | 13 پست

منو لطفا لغو کاربری کنید 

@نی_نی_یار_5    

@نی_نی_یار_شب    

@نی_نی_یار_3    

@نی_نی_یار_2    

@نی_نی_یار_شب    

گل سرخم چرا افسرده♡حالی بیا قسمت کنیم دردی که داری♡بیا قسمت کنیم بیشش بده من♡که تو نازک دلی طاقت نداری
عه وا سر شب تاپیک زده بودیا کجاااا؟؟

تو نی نی سایت ی سری بیشعور احمق وجود دارن که ادم میبینه واقعا از موندن تو یه سایت باهاشون برا خودش متاسف میشه 

نی نی سایت واقعا ب دردم نمیخوره و بیشتر ب نظرم برا مامانا خوبه و کسایی ک حوصلشون سر رفته ( جنبه فانش بالاس) و ی سری علاف ک مسائل جنسی مطرح میکنن 

کلا دلیلی برا موندن نمیبینم

من تو زندگیم اهداف بزرگ دارم و موندن تو اینجا رو ی لطمه بزرگ ب ایندم میبینم

گل سرخم چرا افسرده♡حالی بیا قسمت کنیم دردی که داری♡بیا قسمت کنیم بیشش بده من♡که تو نازک دلی طاقت نداری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دوستانی که میاید داخل تاپیک لطفا تا میتونید نی نی یار ها رو تگ کنید بلکه تجهشون بیشتر شه 💙

اینا ک‌گفتی درسته ولی حتمن ب پستت ادمایه بدی خوردن

نه عزیزم کلا فضای این سایتو دوس ندارم 

ادم خوب تو دنیای واقعی هم کمه چ برسه مجازی

2738
@نی_نی_یار_شب   عزیز اون موضوعی ک گفتید اسکیرین براتون فرستادما رسیدگی نمیکنید!?

برای بررسی ارسالش کردم

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
چی شده دعوا کردی با اسی؟

نه عزیزم من اصلا ایشونو نمیشناسم ی جریان دیگست دیدم نی نی یار اینجا آنلاینه بهش گفتم🙂😚

ببخشید انقدر هول هولکی و بدون خداحافظی رفتم مجبور شدم دوستون دارم دلم واستون تنگ میشه 🤗🤍