2737
2734
عنوان

ریزش مو

587 بازدید | 42 پست

سلام دوستان

من ریزش موی شدید دارم. همیشه دوست داشتم موهای بلند و پر پشت داشته باشم ولی بخاطر ریزش مجبورم موهامو کوتاه کنم   هر پیشنهادی هم دادن عمل کردم نمیدونم چرا تاثیر نداشت یا موقت بود...

مثلا گفتن موهاتو دکلره و رنگ نکن

حنا بزار

سینره و سریتا و رزماری بزن

سشوار و اتو مو نکش

تو حمام موهاتو شونه نکن

دکتر هم رفتم برام قرص هیرویت نوشت تا وقتی این قرصو میخوردم تقریبا ریزش موهام قطع شد بعدش که قرصو گذاشتم کنار بازم موهام ریخت 

من چیکار کنم؟ خواهشا اگر راه حلی دارین بگین ازتون ممنونم

بگین میام میخونم الان عضو شدم کار کردن با نی نی سایتو بلد نیستم  

همه رو یجا نوشتم که تیکه تیکه نگم ناراحت بشین

سالهاست خواننده خاموشم میدیدم استارتر تیکه تیکه تایپ میکرد بقیه ناراحت میشدن ببخشید طولانی شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه نمیخوای دیگه دکتر بری یا شیمیایی درمان کنی 

پیج sogand haircare تو اینستا فالو کن 

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨
2731

من  پیازو سیرو با روغن زیتون قاطی میکنم  میندازم مخلوط کن ابشونو میگیرم میزنم به موهام نیم ساعت بعد حموم 

من عاشق گیم  و حیوانات هستم. ارزو دارم همه خوشبخت شن و من هم با یک انسان باشم نه فقط با کسی باشم  شکل انسانه 
2738

عزیزمم مننم تو دوران شیردهیم ریزش دارم

امپول باید بزنیم این امپول  رو اسمشو یادم‌رفته ولی  از گروه ویتامین ب هست که مخصوصا مو و کسایی که این‌ویتامینو کم دارن ریزش میگیرن چند سری باید بزنی هر سریشم دوتا امپول باهم هست قطع ریزش و رشد مجدد داره منتهی من تا الان‌نرفتم بخاطر کرونا میترسم‌چون چند بار باید برم‌ فعلا دست نگه داشتم

منم از ريزش مو واقعاااا رنج ميبرم. رفتم ازمايش دادم اون هفته گفت كم كاري تيروئيد كبد چرب و كمبود ويتامين دي. ولي نگفت كدوم يكي از اينا باعث ريزش مو هستش، دوستان كسي ميدونه؟

عضو گروه رز نارنجي ،وزن شروع ٧٢ وزن هدف ٦٠ 🔥🔥🔥🔥  هر چي كه خدا بخواد... خدا كه بدمو نميخواد...

ازمایش خون بده و تمام هورمون هاتو بگو بررسی کنن، علت ریزش موت مشخص میشه

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
منم از ريزش مو واقعاااا رنج ميبرم. رفتم ازمايش دادم اون هفته گفت كم كاري تيروئيد كبد چرب و كمبود ويت ...

هر ۳ تا دلیلشه عزیزم

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
ببخشید عزیزم بخاطر پیاز و سیر پوست سر نمیسوزه؟

نه دیگه روغن زیتون میزنم 

من عاشق گیم  و حیوانات هستم. ارزو دارم همه خوشبخت شن و من هم با یک انسان باشم نه فقط با کسی باشم  شکل انسانه 
2706