2733
2734

تست بده. شوهر خواهر منم فقط این علامت داشت مثبت شد 

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم یه هفته ای نداشتم همراه با علایم سرماخوردگی.شربت لیموترش تازه با عسل ناشتا خیلی کمکم کرد و قرص جوشان ویتامین سی و دمنوش پونه و قرص آزیترومایسن

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2728
تست بده. شوهر خواهر منم فقط این علامت داشت مثبت شد 

شوهر من یه هفته نه چشایی داشت نه بویایی تقریبا سه ماه پیش هنوز نمیدونستیم از علائم کروناس ازمایشم تداد بعد یه هفته خوب شد

شوهر من یه هفته نه چشایی داشت نه بویایی تقریبا سه ماه پیش هنوز نمیدونستیم از علائم کروناس ازمایشم تد ...

بدنش باهاش مبارزه کرده. شوهر خواهر منم داروی خاصی مصرف نکرد خفیف بود 

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨
2738
تست دادم منفی بود اما بنظرم کرونا خفیف 

من‌دوماه اینطورم حس بویاایی ندارم تست منم منفی بود

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        
یعنی کرونا داشته.ناقلم بوده😥😥😥

اینا که خیلی خفیف میگیرن معمولا دور و وریاشون نمیگیرن. منم خواهرمو بچش همش پیشش بودن ما نمیدونستیم باهاش رفت و آمد داشتیم هیچکدوم نگرفتیم 

اصلا نمیفهمم چرا بعضی ها این بیماری و خفیف میگیرن بعضی ها شدید. ما یکی از اقوام در حد حس بویایی و چشایی گرفت بعد خواهرش که باهاش در ارتباط بود بعد اون کرونا گرفت. و چون خواهرش اصلا بیرون نمیرفت مطمین بودیم که از برادرش گرفته. برادره در حد بویایی و چشایی. خواهره به حدی وخیم شد حالش بستری شد و بدون اکسیژن نمیتونست نفس بکشه.میگفت مرگ و جلو چشمام  دیدم.

پس اگه کسی ضعیف میگیره هم خواهشا فاصله اجتماعی و حفظ کنه ماسک هم بزنه و کلا همه چی و رعایت کنه تا خدایی نکرده بقیه مبتلا نشن. واقعا ویروس ناشناخته ای است.

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست
2706