2737
2734

من این روزا دلم از یه جا دیگه پره همش سر پدر بیچارم خالی میکنم اونم بیچارم مظلومه فقط میشنوه نارحت میشه از حرفام ولی هیچی نمیگه، منم ۲ دیقه بعدش به قدری از کار خودم نارحت میشم که دلم میخواد گریه کنم، میرم بغلش میکنم بوسش میکنم ولی همین که اعصابم از یه چیز دیگه به هم بریزه دوباره سر اون بیچاره خالیش میکنم😢😢 من خیلی بچه ی بدیم خیلی😞😞 کم کم دارم به این نتیجه میرسم که من دوقطبیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله 

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 
2731

اره خاک تو سرم ، سریع هم پشیمون میشم به غلط کردن میوفتم ، بیشتر با مامانم البته ، الهی دروبلاشون به سرم ، انشاا... که ازم راضی باشن ...

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻
منم هميشه همينجورى بودم آدم وقتى ازدواج ميكنه درست ميشه

آخه بابام مشکل قلبی داره همش میگم اگه خدایی نکرده بلایی سرش بیاد من هیچوقت خودمو نمیبخشم، ولی بازم همون آشم و همون کاسه

انگ نزن ب خودت ک جدی جدی جذبش میکنی

وقتایی ک ناراحت برو ت  اتاقت وویس بگیر از خودت و ناراحتیت رو انگار داری برای یکی دیگه میگی ضبط کن خالی ک شدی پاکش کن یا بنویس و اروم ک شدی بنداز بره اینطوری اطرافیانتم اذیت نمیشم خودتم اروم میشی

هرگاه خواستم بگویم دوستت دارم گفتم حالت چطور است ... و من تورا خیلی حالت چطور است...
2738
اره خاک تو سرم ، سریع هم پشیمون میشم به غلط کردن میوفتم ، بیشتر با مامانم البته ، الهی دروبلاشون به ...

از این غصه میخورم که پدرم کل زندگیشو فدای من کرده به خاطر من از خیلی چیزا گذشته ولی من احمق نادون همش با اخلاق گندم اذیتش میکنم😞😞 انشالا که پدر مادرامون از هردوتامون راضی باشن عزیزم

به اینکه زمان بگذره درست شی فک نکن

خودتوتواین موقعیتی که هستی درست کن توهمین سال وسن و...

ازدواج و...مهربونت میکنه ولی فاصله زیادمیشه برای خدمت کردن به پدرومادر

پدرومادرفرشته ن وتکرارنشدنین

هیچوقت نذارحسرتش به دلت بمونه

همیشه احترام بذار

خوب رفتارکن

من بابامویه ساله ازدست دادم

دلممممممم یه ذره شده براش

سنمم۲۶بود

هیچوقت فکرنمیکردم تواین سن پدرم آسمونی شه همیشه دیره واسه رسیدن به پدرومادر

اونم زحمت کش ودلسوز وغمخوارفرزنداشون...اوناییکه همه جوره تکیه گاهن جوونیشونوموی سیاهشونو سفیدکردن واسه ما... 

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
به اینکه زمان بگذره درست شی فک نکن خودتوتواین موقعیتی که هستی درست کن توهمین سال وسن و... ازدواج و ...

دقیقا کاملا با حرفاتون موافقم خدا کمکم کنه که بتونم این عصبانیتم رو جای دیگه تخلیه کنم به اونا از گل نازکتر نگم😞😞

از این غصه میخورم که پدرم کل زندگیشو فدای من کرده به خاطر من از خیلی چیزا گذشته ولی من احمق نادون هم ...

الهی امین 

نگران نباش پدرومادرا هیچوقت از بچه هاشون چیزی به دل نمیگیرن ... سریع فراموش میکنن از بس مهربونن 

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻

ماجوون ها همچین که ازدواج میکنیم اوایلش داغیم به اطزافمون خودمون مامان وبابامیشیم والدین میشیم میفهمیم عشق شون بی انتهاستتتتتتتتت

بعددنبال اینیم بچه هااز آب وگل دربیان به مامان وبابامون کمک کنیم همدم بشیم همراه بشیممممم

یه موقع هایی عین موقعیت من خیلیییییی زوددیرمیشه

خیلی زودزحمت باباتونمیتوونی جوابشوبدی میره واسه اووووووه کی بشه ببینیش....

روزگار ودنیاخیلییییییی بی وفاست

هیچوقت کتریکه بایدالان درست بشه روبه اینکه سنم کمه توبلوغم توجوونیم مامانم گیرداد بابام همش دستورمیده و...نندازید

بخداااااا خیلی سخته مادروپدربودن

کارکردن زحمت کشیدن جهاز وسیسمونی دادن به پتی بچه هات موندن...

خیلیییییی سخته

قدرپدراتونو ومادراتونوبدونید

همین...

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
دقیقا کاملا با حرفاتون موافقم خدا کمکم کنه که بتونم این عصبانیتم رو جای دیگه تخلیه کنم به اونا از گل ...

گاردنگیرهرچی میگه گوش شنواباش حتی اگربه غرورت و...برمیخوره

همین

سکوت کن

یه باشه بگی دلش خوش میشه

جای منم یه بار باباتوصداکن...😭😭😭😭😭😭😭

میمیرم اگه ازم ناراحت بشن ببخشید دو قطبی نیستی زیادی بهت رو داده اگه مثل این پدرای بی عاطفه و بی‌فرهنگ اجازه حرف زدن بهت نمیداد و با کمربند میفتاد به جونت دیگه جرات نمیکردی صداتو بالا ببری حالا که پدر به این ماهی داری قدرشو بدون خیلی ها آرزوشون داشتن پدر یه روز میاد که خیلی دیر میشه و پشیمانی فایده نداره هر موقع عصبی شدی محکم زبونتو گاز بگیر و نفس عمیق بکش اگه با کسی مشکلداری حلش کن

2706