2726
عنوان

سوسک بزرگ بالدار

529 بازدید | 46 پست

آقا این چه وضعشه یه سوسک بزرگ بالدار اومده تواتاقم لامپشم روشن گذاشتم اونقدر ترسید درم بستم فقط فرار کردم بیرون نماز اول وقتم سجاوم همش اونجاست همش ازروی سجاوم راه میرفت وایی موبه تنم سیخ نیشه هنوزم بدبخت شدم حالا تکلیف نمازم چیه داداشمم دادزد گفت نمیزاری بخوابیم هیچ کس نیومد بکشتش من بدبخت اینم از شانس عجیب و زهرماریم حالا نماز صبحم‌چی‌میشه نماز صبحم و کلی کارام هندسفری شارژر و وسایلم من عمرا برم برشدارم خدایا خیلی امتحان بدی گذاشتی جلو پام واقعا که یبار نشد وقتی نمازمو شروع میکنم با اتفاقای عجیب روبرو نشم وایی خدایااااااااااااااااا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

خب مامان بابات صدا کن بیان بکشنش

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

استارتر 

باورت میشه دو سه پیش یکی از این سوسک گنده بالدارها رو ساعد دستم زیر پتو داشت راه میرفت الان سالمم ولی هنوز اون ادم سابق نشدم. ....من چی بگم 😭😭

من ب هدفم میرسیم انشالله   وزن اولیه 75..........هدفم اولم 65 .........دوم60..........سوم55
استارتر  باورت میشه دو سه پیش یکی از این سوسک گنده بالدارها رو ساعد دستم زیر پتو داشت راه میرف ...

یاحسین واییی خدایا لعنتیا واییی بنظرت خدا امتحانم داره میکنه؟؟؟

یاد رامبد جوان افتادم😂😂😂😂

وسط جمعیت بال بال میزد😂😂😂

ممنون خدا که تنهام نذاشتی،ممنون که صدامو شنیدی،نی نی هامو  مدیون توام      رب لاتذرنی فردا وانت خیرالوارثین                               خدایا شکرت 🤗😘🙄😇😇😎
خانمی یعنی سجاده و چادر نماز دگه نیست تو خونه تون ی اتفاق کوچک و ساده رو گذاشتی پای امتحان الهی ال ...

قزوینم، نه نیست فقط یه مهر ساده با چادر مامانم توپدیرایی هستش میدونی حیف شد من سجادمو میخام من تواون شرایط عاوت کرده بودم😭نمیخام کسی بفهمه نماز میخونم

یاد رامبد جوان افتادم😂😂😂😂 وسط جمعیت بال بال میزد😂😂😂

😭😭😭😭😭😭هرگز دیگه شبا گوشیمو نمیکنم صفحرو ببینم نی نی سایت بدبختمون کرد دیشب بخاطر نی نی سایت روشن بودم تواتاقم فککنم به نور گوشیم حمله کرده خدالعنتش کنه سوسکرو

آخه خدا با یه سوسک که نمیاد امتحان کنه 

برو بکشش هر چند که خودم سوسک ببینم تا دو روز کما میرم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
آخه خدا با یه سوسک که نمیاد امتحان کنه  برو بکشش هر چند که خودم سوسک ببینم تا دو روز کما میرم& ...

با چی بکشمشهووووف من میبینم فقط میلرزم حتی فکمم میلرزه بالشم کثیف میشه هوووفف یاااا حسین بدبختمون کرد این سوسگ چندش هووووووف هنوزم توشوکم خیلی بزرگه وییییی

2706