2733
2734

اعتراف میکنم هنوز عکسای زمان قاجار رو ک نشون میدع فک میکنم اونوقتا همه چیزو سیاه سفید میدیدن😐

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اعتراف میکنم هیچی نخوندم و مجبورم با تقلب پاسش کنم 😑

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨
2728
من اعتراف میکنم همیشه فکر میکنم  دنیا دو تا کشور ایران و خارج

اینا جوکه ها....من یه برنامه ای داشتم اینا توش بود

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
2738
اعتراف میکنم هنوز عکسای زمان قاجار رو ک نشون میدع فک میکنم اونوقتا همه چیزو سیاه سفید میدیدن😐

واااااای عین من،، حتی فیلمای قدیمی ک میبینم فک میکنم روزاشون سیاه و سفید بوده😂😂

واااااای عین من،، حتی فیلمای قدیمی ک میبینم فک میکنم روزاشون سیاه و سفید بوده😂😂

دقیقا😂😂

2706