2726

😔😔😔😔

چی کار می‌کنید وابسته نمیشین؟ 

فقط من اینطورم یا همتون،؟ 

دیگه محل نمیده زیاد ولی وقتی هم میخوام تموم کنم و برم اونه که برمیگرده... 

هر وقت میرم باز میاد سمتم بعد چند روز الی چند هفته 

این که برمیگرده ینی دوستم داره یا سرگرمیم؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بابا اینقدر به روح و روان خودتون آسیب نزنین اگه دوستش داری باهاش بمون به تهشم فکر نکن حالا با ازدواج ...

خوب اون یهو عوض میشه چی کار کنم وابسته نشم؟؟ دوستام هر روز با یکی منم کلا با یکی کلاهم وابسته میشم... 

وااااا كسى كه منو نخواد من اصلا نميخوامش😏كسى هم كه دو روز ازت خبر نميگيره يعنى برااااش مهم نيستى،حالا معلوم نيس نفر چندم و الويت چندمشى

عزيزززم من از اين پسراى لاشى  ديدم فك نكن از سر علاقشه كه ميگه برگرد فقط ميخواى باشى...

مثه دختر خوب همه چى رو تموم كن،اكانت تلگرااام ،اينستا و ... پاك كن،سيم كارتت بشكن و تماااااام

نهايتش يه چند ماه گريه ميكنى ولى بلاخره حالت اوكى ميشه

عمر و وقتتُ با آدماى بى ارزش تلف نكن♥️

اون میدونه تو هروقت بخواد هستی برا همینه که وقتی هستی کم محلی میکنه فک میکنه بازم میتونه برت گردونه!اگه اذیت میشی فقططط دور شو ازش اون به چشم سرگرمی تو رو میبینه!

خدایا شکرت😍💖
وااااا كسى كه منو نخواد من اصلا نميخوامش😏كسى هم كه دو روز ازت خبر نميگيره يعنى برااااش مهم نيستى،حا ...

قبول دارم حرفتو عزیزم 😢اخه میدونی سر یه سری موضوع با دوستامم کات کردم خیلی تنها شدم حالا هم که کرونا هست اکثرا خونه ام نمیدونم چی کار کنم 😔

به نظرت چی کار کنم راحت فراموشش کنم و بذارمش کنار  یاد دروغهای قشنگش نیفتم؟ 

2706