2733
2734

چهل روز تا محرم مونده چله گرفتن سراسری

چهل رو ترک گناه و خواندن زیارت عاشورا

قسمت باشه من شروع میکنم 

امشب هم بیاین نماز شب بخونیم 

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

من از فردا

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود شوی و ما رستگار❤خدایا امیدمو نا امید نکن 😢تیکر رسیدن به ارزوها😍نشد نشد که بیام بازم به دیدن تو‌‌‌‌‌‌نشدنفس بکشم نفس کشیدن تو روزای تار منه شبهای روشن تو 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از فردا

ان شاءالله

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
2731

من تاپیک گروهی نماز شب زدم اگه دلت خواست بیا اونجا هرشب ساعت ۱ میخونیم

خدایا...!! خدایا حواست هست صدای هق هق گریه هایم از همان گلویی می آید که تو از رگش به من نزدیکتری...!!تنهام دل بغل میخواد خدا جون آغوشتو باز میکنی بیام بغلت🙄دوستم میشه واسم آیت الکرسی بخونی🌺برکتش برگرده به زندگیت
چجوریه😍 انجام ندادم تاحالا

فقط تمام گناه ها رو ترک میکنی و زیارت عاشورا میخونی هر روز همین

2738
خیلی سخته من سرموهامونمازم نمیتونم

بهشت را به بها میدهند نه به بهانه😊

منم

دیگران راببخش...حتی وقتی متاسف نیستند بگذارحق با انهاباشداگراین ان چیزیست که به ان نیازمندند برایشان مهربفرست وخاموششان کن خودت رابه کوته فکری گره نزن این سلامت روانت راازتومیگیرد۰
من تازه میخوام نماز بخونم😓

عالیه از خیلیا جلویی چون خیلیا کلا اعتقاداتشون رو از دست دادن ولی تو میخوای شروع کنی و شیطان تمام تلاشش رو خواهد کرد تا دلسرد بشی و نتونی

منم

ان شاءالله

منم هستم💪

ان شاءالله

2706