2726
عنوان

دوس داشتن کسی که دوستت داره

368 بازدید | 41 پست

بچه ها امشب تصمیم گرفتم اونی رو دوس داشته باشم ک دوستم داره و میدونم لیاقتمو داره 

قبول کردم بعد چند سال نه گفتن

که کنارش باشم 

خیلی استرس دارم 

نمیدونم قراره چی بشه به نظرتون کار درستیه؟

یا باید برم دنبال کسی که دوسش دارم؟

ادم بدی نیس خیلی هم خوبه میدونم که لیاقت داره قیافه و این چیزاشم خوبه 

اینجا آدم ها چنان خوشبخت اند که دیگر عاشق نمیشوند پر از "هیچ" اند...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کسی که دوستت داره قطعا بهتره 

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 
2728

یه مثال میگه برو دنبال اونی که دوستت داره نه اونی که دوسش داری حتی اگه غلام خونت بود

🍃إِلٰهِى كَيْفَ أَدْعُوكَ وَأَنَا أَنَا ؟ وَكَيْفَ أَقْطَعُ رَجائِى مِنْكَ وَأَنْتَ أَنْتَ ؟🍃❤خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی؟❤

بنظرم کار درستی میکنی 

مادرم فوت کرد میشه براش  فاتحه یا صلوات بفرستین🤍 لباس ها جنسیت ندارن انقد همچیو مردونه زنونه نکنین/ارایش و دامن مختص زنا نیست/ استایل اسپورتو موی کوتاه مختص به مردا نیست / یه مرد میتونه به رنگ صورتی علاقه داشته باشه و یه زن میتونه به تعمیر وسایل علاقه داشته باشه. لطفا عقایدتونو درست کنید یا حداقل به دیگران توهین نکنید.

ب نظرم خانم ها بیشتر نیاز دارن ک دوست داشته بشن ... اگر کسیو دوست داشته باشن و اون بی اهمیتی کنه مثل پسرا بدتر حریص و سمج نمیشن پژمرده میشن ولی مراقب باش بهد چند وقت خوشی نزنه زیر دلت بگی دوستش ندارم و ب خیانت و... کشیده شه

هرگاه خواستم بگویم دوستت دارم گفتم حالت چطور است ... و من تورا خیلی حالت چطور است...

بهترین کارو میکنی 

شک نکن‌خوشبخت میشی 

به شخصه واقعا به این نتیجه رسیدم که باید کسی رو انتخاب کنی که دوستت داره... 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
2706