2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بخدا شوهر منم همینه ،دردمونم اینکه خانوادمون آزمون دورن ،دلتنگیا جمع میشه و آدم حساس میشه ب همه چی&n ...

اتفاقا روزی یکبار ور دل مادرشه اصلا بخودش سختی نمیده ولی من ماهی یکبار بخوام برم خودم باید برم و برگردم و آقا دوست نداره بیاد خونه مادرم البته بدون دلیل ولی من باید به زور برم تو خونه خراب شدشون برو تاپیک هامو بخون ببین واقعا اینجوره

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...
2731
گاهی دست خود آدم نیست روز به روز بدتر میشم انگار منتظر نشستم عزرائیل بیاد دیدنم 

بنظم مجازي درس بخون 

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
من ۴۸وزنمه ،قدمم ۱۶۵.خیلی لاغر بنظر میام ،بدبختی استخون بندیمم ضعیفه ،هیچی ب هیچی 

ببین برو دکتر تغذیه اصولی چاق بشو

من خودم فردا وقت دکتر دارم برای رژیم لاعری

بهترررین راه حله

برای همیشه انداممون همونی بشه که میخوایم

شدیم سوپ خفاش نخورده و دهن سوخته😖
بحث شلختگی  نیست به هیچی توجه نداره توقع داره من چوب جادو باشم و هر کاری اون میخواد انجام بدم و ...

ببین سردار منم زندگیم یه مدت داغون بود یه خانومی تو تلگرام سنگ موکل دار میفروخت منم شرایطمو گفتم بش اونم یه سنگ برام فرستاد از همونروز اول زندگیم عوض شد

2738
اتفاقا روزی یکبار ور دل مادرشه اصلا بخودش سختی نمیده ولی من ماهی یکبار بخوام برم خودم باید برم و برگ ...

آره میفهمم ،شوهر منم دوست ندارع با من بیاد شهرستان ،منو با بابام یا داداشم میاد می‌بره ،اصلن با من مهمونی نمیاد مهمونی فامیلام ،اوایل خیلی دعوا داشتم ولی دیدم اخلاقش همینه دیگه الان تنهایی خودم میرم خیلیم خوشمیکذرع بهم 

چرا خب بابات چرا گلم

شاید یکی از دلایل به اینجا رسیدنم  بابام بود که پیش خانواده شوهرم و شوهرم خار و خفیفم  کرد و همش گفت اون خوبه و طرفداری از اون کرد حتی وقتی حق با من بود گفت اون مرده تو کوتاه بیا پیش مادر شوهرراینام و خیلی چیزای دیگه که خدا ازش نگذره 

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...
برو بهش بگو ازش متنفر شدم و بخاطر حرف تو دارم زندگيمو از دست ميدم! 

گفتم بهش یه قضایایی پیش اومد که گفتم گفت ۶ماه فرصت بده درست نشد جدا شو ولی برا من دیگه مهم نیست درست بشه یا نه

ببین برو دکتر تغذیه اصولی چاق بشو من خودم فردا وقت دکتر دارم برای رژیم لاعری بهترررین راه حله برا ...

آره قبل بارداریم چند ماه تحت درمان بودم مثلا چاق بشم ک شدم ولی خیلی کم،حالا بعد نینی انشاالله 

تا وقتی ب این مسایل فک کنی بدتر میشه اوضاعت و افسرده میشی ،بابا برای خودت باش ،کار خودت و بکن ،یکم ب ...

مشگل اینجاست برا خودم نیستم من هیچ اختیاری تو زندگی ندارم هیچیییییب

2706