2737
2734
عنوان

بچه ها ممکنه ی کرونایی

608 بازدید | 44 پست

که ده روز از علایمش میگذره حالش بد بشه؟

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درسته که همه چی ممکنه ولی بعیده معمولا زود گندش در میاد

من ۳روز پیش از کنار یه نفری رد شدم.حالا تست کروناش مثبت شدع

دارم از استرس میمیرم

خدایا شکرت واسه این فرشته ای که بهم دادی
2731
چه فاصله ای؟ نگران نباش دوست من از شوهرش نگرفت

فک کن من در مجتمع باز کردم.زدم بیرون

روبروم در اومد و جا مت رفت داخل

البته همون روز صبح پدرش رو کرونا فوت کرده بود و میدونستم و تلاش کردم خودم بکشم کنار

خدا کنه اینطور باش که میگید

فک کن من در مجتمع باز کردم.زدم بیرون روبروم در اومد و جا مت رفت داخل البته همون روز صبح پدرش رو کر ...

حتی خودشم معلوم نیست داشته باشه چه رسد به شما احتمال صفر نیست ولی جای اضطراب جدی نداره

2738
بچه ها اگه یکی فقط بویایی رو از دست بده نه چشایی باز میتونه از علائم کرونا باشه?

میترسم بگم باز ی عده بگن فاز منفی داری و اینا.ولی دکتر به من گفت حس بویایی نداشته باشی الان که کرونا رو بورسه صد در صد کروناس

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱
حتی خودشم معلوم نیست داشته باشه چه رسد به شما احتمال صفر نیست ولی جای اضطراب جدی نداره

نه مال خودشم امروز جواب اومده و مثبت

بنده ها خدا یه خاتواده ۲۰نفر گرفتن

چتد تا فوتی

چندتا حال بد

میترسم بگم باز ی عده بگن فاز منفی داری و اینا.ولی دکتر به من گفت حس بویایی نداشته باشی الان که کرونا ...

نه عزیزم لطف میکنی جواب میدی 

ممنونم 

من دو سه روزه سرماخوردم ,امروز عصر هم رفتم دکتر ,اکسیژن خون ام ۹۸ شد,دکتر با توجه به علائمی که گفتم (اون لحظه بویایی داشتم)گفت سرماخوردگی هست 

ولی از وقتی اومدم خونه میبینم بویایی ندارم ,نمیدونستم که فقط بویایی هم میتونه علائم کرونا باشه

ممنون عزیزم 

با لطف خدا و کمک دوستانی مثل شما وزن هدفم ۶۴  وزن فعلی:۶۹ و قدم :۱۷۰
نه عزیزم لطف میکنی جواب میدی  ممنونم  من دو سه روزه سرماخوردم ,امروز عصر هم رفتم دکتر ,ا ...

خب آدمی هم که سرما بخوره بویایی نداره .نترس انشالله چیزی نیست .ولی خب میگن بالای هفتاد درصد کرونایی ها بویایی ندارن

خب آدمی هم که سرما بخوره بویایی نداره .نترس انشالله چیزی نیست .ولی خب میگن بالای هفتاد درصد کرونایی ...

میدونی بو رو اصلا نمیفهمم ولی دستمو که با الکل ضدعفونی میکنم بوی الکل رو نمیفهمم ولی بینی م از شدت الکل میسوزه,اطلاع دارین که این سوزش بینی از بو ربطی به بویایی داره یا نه?

با لطف خدا و کمک دوستانی مثل شما وزن هدفم ۶۴  وزن فعلی:۶۹ و قدم :۱۷۰
میدونی بو رو اصلا نمیفهمم ولی دستمو که با الکل ضدعفونی میکنم بوی الکل رو نمیفهمم ولی بینی م از شدت ا ...

خب این یعنی بویایی نداری.واسه تست بویایی بینی تو با دست محکم بگیر ی چیزی بخور بعد چند ثانیه دماغتو ول کن ببین میفهمی بوشو؟

2706